Pierwsze osoby w obsadzie adatacji gry "Until Dawn" 0

Firmy Screen Gems i PlayStation Studios oficjalnie powitały czterech młodych aktorów, którzy dołączą do obsady filmu Until Dawn – długo oczekiwanej adaptacji popularnej serii gier wideo. Projekt pojawia się po prawie dziesięciu latach, odkąd Supermassive Games i Sony wypuściły grę na rynek.

"Until Dawn"

Ella Rubin ( Na samą myśl o Tobie Na samą myśl o Tobie), Michael Cimino (Twój Victor), Ji-young Yoo (Ekspatki) i Odessa A'zion (Hellraiser) zostali wybrani do głównych ról w nadchodzącym filmie Until Dawn, który określany jako przerażający list miłosny z oceną R do gatunku horroru. Fabuła skupi się wokół grupy przyjaciół, którzy spotykają się ponownie podczas górskiego odosobnienia po śmierci przyjaciela, która miała miejsce rok wcześniej.

W PlayStation Productions zawsze szukamy kreatywnych i autentycznych sposobów adaptacji naszych ukochanych gier, które sprawią radość naszym fanom. Oprócz Screen Gems zebraliśmy fantastyczną obsadę nowych postaci, która opiera się na naszym i tak znakomitym zespole filmowym i ich wizji adaptacji. Jesteśmy podekscytowani, że już wkrótce ujawnimy więcej informacji na temat filmu.

powiedział w oświadczeniu dyrektor wykonawczy PlayStation Studios, Asad Qizilbash

Za projekt odpowiadają twórcy horrorów David F. Sandberg i Gary Dauberman. Producentami adaptacji będą Qizilbash, Dauberman, Mia Maniscalco, Lotta Losten, Roy Lee i Carter Swan. W tej chwili film nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…