Tonight is the night.

Brüno (18+) 0

Nie wiadomo jak, ale twórcom Borata jakoś udało się przekabacić MPAA, czego skutkiem była niska kategoria wiekowa, jaką otrzymał ten film. Była to jedynie słynna R-ka.

Bruno zobaczą tylko widzowie pełnoletni

Może wyjaśnijmy jedną sprawę, gdyż niektórzy w naszym kraju myślą, że kategoria R równa się naszemu "dozwolone od lat 18". Jednak wcale tak nie jest.

Gdy film dostaje kategorię R, której tak często unikają studia filmowe, osoby nieletnie muszą udać się do kina w towarzystwie osoby dorosłej. Co, mając starszego brata, kumpla, koleżankę, nie jest trudne.

Najbardziej restrykcyjną kategorią jest NC-17, czyli po naszemu "dozwolone od lat 18". Tę właśnie kategorię otrzymał najnowszy film Sachy Barona Cohena.

Według doniesień, Bruno, (oryginalny tytuł Bruno: Przepyszne podróże po Ameryce celem stworzenia heteroseksualnego mężczyzny), będzie się wślizgiwał nagi do namiotu, gdzie śpią myśliwi (oczywiście wszystko bez scenariusza), a także uprawiał seks analny z mężczyzną.

Do premiery, która planowana jest na lipiec, jest jednak trochę czasu. Twórcy mogą więc popracować nad montażem tak, by zejść do kategorii R.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

nathalie

Haha chyba w Olsztynie jest coś dziwnego :) To poczucie humoru :))
Mnie podobnie jak Ronaldinho Borat się baardzo podobał. Uśmiałam się jak nigdy ;d;d I już się nie mogę doczekać Bruna ;d
Co kto lubi :)

Trophy

Ja również nie wiem co w Boracie było takie fajnego…

Adam_Siennica

Zastanawiam się cały czas, po co to?
Borat był jednym z najgorszych i najbardziej głupich produkcji jakie widziałem – A Bruno zapowiada się na po prostu straszną załamkę _
Co wy w tym widzicie _ ?

Ronaldinho

Nie chodzi mi o sam fakt zobaczenia go nagiego, to w zasadzie mnie w ogóle nie interesuje, zresztą w Boracie go takiego widzieliśmy z Azamatem. Chodzi mi o całą reakcje tych myśliwych i co wyniknie z tej sytuacji. Chętnie bym zobaczył wersje NC-17, bo gdy będzie R, w myślach będę miał, że jednak nie zobaczyłem wszystkiego, co chciał Sacha Baron Cohen pokazać postacią Bruna.

Proszę czekać…