"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Troszkę filmowych plotek 0

Mamy dla was trzy najnowsze plotki, jakie ostatnio coraz częściej pojawiają się w świecie Hollywood. Niestety nie mamy pewności czy są prawdziwe. Nie jest wykluczone, iż żadna z nich nigdy się nie spełni, ale zawsze warto wiedzieć, co w trawie piszczy. Jedna z nich dotyczy remake’u Komando, druga to coś o nowym Bondzie natomiast trzecia dotyczy pięknej Megan Fox.

Aktorka Megan Fox

Na początek informacja o nowej wersji filmu Komando. Jak donosi portal JoBlo obecnie trwają pracę nad wybraniem obsady i pisaniem scenariusza do sequela produkcji w której główną rolę grał Arnold Schwarzenegger. Te same informacje podają, iż w roli głównej miałby wystąpić Dwayne "The Rock" Johnson.
Wydaje się, iż w tej informacji jest troszkę prawdy. Zauważcie, iż ostatnio coraz więcej słynnych produkcji, w których kiedyś grał Schwarzenegger zostanie wkrótce nakręcona od nowa (Predator, Pamięć absolutna). Dlaczego więc nie Komando?

Teraz coś o nowym Bondzie. Brytyjski tabloid The Guardian informuje, iż akcja 23. Bonda działaby się w Afganistanie. Głównym przeciwnikiem Bonda miałaby zostać baron narkotykowy, który zarabia ogromne pieniądze na sprowadzaniu narkotyków z Afganistanu. Tabloid podaje, że informacje te są prawdziwe ze względu na zdjęcie jednego ze scenarzystów Bonda w ambasadzie Brytyjskiej w Afganistanie.

I na koniec nieco o Megan Fox. Piękna aktorka, która sławę zdobyła swoim udziałem w Transformers jest wymieniana jako potencjalny kandydat do udziału w filmowej wersji serialu Buffy. Wiadomo już, iż reżyser Fran Rubel Kuzui stać będzie za kamerą kinowej wersji Buffy, której roboczy tytuł to Buffy The Vampire Slayer. My zaś proponujemy, aby ją zaangażować do nowej wersji Tomb Raider i ekranizacji komiksu Wonder Woman.

Źrodło: www.slashfilm.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

matt2

We wsi sąsiedniej, jedna taka dziołcha ma taką samą buzię jak Megan Fox. Pewnie gdyby nałożyć jej kilo tapety, tez by sie reprezentowała. Póki co, Megan Fox to dla mnie wsióra. Bez rewelacji :P

Proszę czekać…