Teaser Inception! 3

Film Inception opowiada o możliwościach ingerowania w ludzkie umysły za pomocą specjalistycznej technologii, która wykorzystuje metodę iniekcji. Główna rola przypada tutaj DiCaprio, który wciela się w szefa zespołu specjalizującego się w dokonywaniu podróży po umysłach innych osób. Takie podróże mogą zarówno umożliwiać zdobycie informacji jak i wprowadzanie danych.

Inception

Reżyseruje twórca Mrocznego Rycerza, Christopher Nolan. Jak zawsze w swoich filmach zebrał wyśmienitą obsadę.

W filmie zagrają: Leonardo DiCaprio, Ken Watanabe, Michael Caine, Marion Cotillard, Cillian Murphy, Joseph Gordon-Levitt, i Ellen Page.

Premiera filmu o budżecie 200 milionów dolarów nastąpi 16 lipca 2010 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Filip_Borkowski

Miasto z helikoptera, Nolan to pokochał, ale widzowie chyba też, chętnie zobaczę tą idealnie szczegółową panoramkę jeszcze raz w kolejnym filmie.

Vermin

Pierwszy zwiastun zapowiada efektowne kino akcji a’la "Matrix", a sam pomysł w sumie coś nowego choć nie wiem czemu zalatuje mi tu po troszku "Johnym Mnemonic" Mimo to znów mamy Warner Bros i, co mnie nie dziwi, coś nowego, a nie powtórkę. Za to ich lubię :)

Quagmire

Bardzo mi się podoba, szczególnie ta matrixowa walka między chyba DiCaprio a Gordon-Levittem

Ronaldinho

Właściwie to Christopher Nollan nie musi już nic pokazywać, wystarczy, że film zareklamuje się jego nazwiskiem i chcę to obejrzeć. Zwiastun nie pokazuje prawie nic, dalej nie wiem jak będzie wyglądał film i na czym polega fabuła, czyli dobrze bo tak powinno być, a poza tym to tylko teaser, no i dobre udźwiękowienie. Obsada prezentuje się super, bo wszystkich tych aktorów lubię, a czterech z nich jest moimi ulubionymi.

Michal_Dajer

Ten teaser niezbyt wiele pokazuje. Jest kilka ciekawych scenek przypominających Matrixa, ale zapowiada się świetne kino. Mam nadzieje, że i tym razem Christopher Nolan mnie nie zawiedzie.
No i czekam na pierwszy pełen zwiastun do tego filmu :).

Proszę czekać…