W domu woskowych ciał miała tak długą rolę, że mogła zademonstrować wszystkie swoje atuty.. Oby ta rola była jeszcze krótsza.
Mam ten odtwarzacz od 2 dygodni i nie powiem, bo jestem zadowolony z jego zakupu. Filmy chodzą prawie wszystkie. Nie ma problemów z napisami co też jest ważne. A jeśli chodzi o mp3 to kup sobie boomboxa albo wieże z mp3. Odtwarzacz powinien słuzyć do oglądania filmów.
> martin777 o 2006-09-04 11:53:44 napisał:
>
> Oczywiście że jest. Wciskasz klawisz search i pojawia się najpierw do wyboru
> USB lub napęd optyczny, a powybraniu usb poszczególne partycje
A, no to fajnie ;]
W tych programach, a konkretnie Avi Recomp można ustawić wielkość formatu wyjściowego (najlepiej większy lub równy formatowi wejściowemu).
Ja nie powiedziałem że w to wierzę jakby co :] Po prostu strona jest bardzo ciekawa i mnie zainteresowała, więc pytam się co tym sądzicie :>
jezeli sie nie wieszala wczesniej na tych samych filmach i klapka sie nie zacinala to wysylaj do serwisu dostaniesz nowa. Ale musisz widziec ze na niektorych filmach divx nie ma przewijania. To ze wiwa czasem sie zatnie to raczej normalne (low end) ale przynajmniej w moim przypadku wytepuje to tylko podczas nawigowania po menu lub podczas wczytywania plyty. Do tego ta wiwa lubi sie grzac i im cieplejsza tym wiecej bledow na CPU i moze sie wieszac. Dlatego musisz zapewnic odpowiednia wentylacje (byly nawet pomysly z wiatraczkami :D )
Dobrze, ściągnołem i zainstalowałem, ale podczas konwertowania filmu który trwa 10 minut, ten nowy ważyć będzie ok 15 GB, po przerobieniu kilku ramek plik ważył juz 50 MB, po przerobieniu ok 15 % ważył juz 2,5 GB co z tym zrobic ??
tylko 1% wyznawcow Allaha dazy do walki z innowiercami. oni zle pojmuja swoja religie, ktora nakazuje walke ZE SWOIMI SLABOSCIAMI! nie mozna oceniac calego spoleczenstwa arabskiego patrzac tylko przez pryzmat zamachowcow
… – Ten film wogole nie powinien zostac nakrecony, wlasnie ze wzgledu na szacunek wobec heroizmu pasazerow… Po obejrzeniu trzesly mi sie rece ze zlosci a juz niedlugo do kin wchodzi "world trade center"…
kiszka – bardzo sie zawiodlem. byl material na solidne kino akcji, a wyszedl wiejacy nuda i przewidywalny gniot. az zal pieniedzy na bilet. zdecydowanie nie polecam.
Proszę czekać…