Aktywność

Diabeł i World Trade Center :] HYDE PARK

Jak się komuś nudzi to sobie szuka zajęć.
Jedni znajdują zajęcie pożyteczne, inni szukają diabła na zdjęciach World Trade Center.
Gratuluję.

Pięć dni do północy (2004)

REWELACYJNY SERIAL – REWELACYNY SERIAL – REWELACYJNA FABUŁA – WARTO ZOBACZYĆ – DUZY PLUS TO TYLKO 3 ODCINKI + PILOT.ŚWIETNY POMYSŁ NA SERIAL.

Jennifer Aniston zarapuje z Eminemem

Jak to sie mówi w różnych klimatach.. beka? zieja ?

problem z wiwa KINO DOMOWE

Witam zakupilem WIWE 128 wszytsko fajne sprzecik ok, do czasu mineły dwa miesiace zaczynaja sie problemy sprzet sie czesto zawiesza klapka sie blokuje nie dziala przewijanie dzieje sie tak czase tzn moze co 3 czy 4 raz trzeba wtedy właczyc i wylaczyc przyciskiem z panelu odtwarzacza nie wiem czy reklamowac czy kazdy model ma takie wady bo w koncy to low end??

Kontakt z proabit niemożliwy??? Pomocy KINO DOMOWE

…. dzwonić , dwonić

ja , jako że narwany jestem i nie wiem co się dzieje z moim sprzętem , dzisiaj cały dzień dzwonię pod
022 6547666 na przemian z 022654745 , i albo odrazu jest zajete , albo sekretarka o aksamitnym głosie mówi ble , ble , i do serwisu wewnętrzny podaje 25 lub 33 , albo czekać każe.
Cokolwiek bym nie zrobił , to i tak nikt nie odbiera !!!

…….
uzupełnoine

… Napisałem e-maile pod różne adresy Proabitu , szybciutko odpowiedział Pan Radek o terminie naprawy i wysyłki – Brawo imienniku !

… Odtwarzacz już odesłano .

Jak sprawdzic wersję softu w WIWIE 128 ? KINO DOMOWE

U mnie pisze "rE9" Co to znaczy?? (mam wiwę 138B)

Aktualizacja oprogramowania w 238U ok, ale w 128 nie idzie... KINO DOMOWE

a moze po prostu próbujesz wgrac soft który jest juz w wiwie :)
Sprawdż najpierw wersję softu, którą masz w wiwce (przy wysuniętej tacce wcisnąć setup) i porównwaj z tą, którą chcesz wgrać…

korr HYD-9907DX przestaje czytać :( KINO DOMOWE

mam podobnie. zauważyłem ze coraz słabiej idzie mu z płytami dvd. płytki cd czyta na razie bez zarzutu. pewnie laser od dvd pada. ja raczej wysyłam do serwisu. samemu raczej nic nie da zrobić ….

Wiwa a USB KINO DOMOWE

Oczywiście że jest. Wciskasz klawisz search i pojawia się najpierw do wyboru USB lub napęd optyczny, a powybraniu usb poszczególne partycje

Wiwa a USB KINO DOMOWE

> AMIGAnTOMEK o 2006-09-04 07:16:29 napisał:
>
> I tu się mylisz chyba bo z tego co wyczytałem w necie może być więcej
> partycji, byle wszystkie były FAT.

Cytat:
"podlaczylem dysk 80GB z dwoma partycjami FAT32, WIWA widzi tylko jedna!"

ale jednak wykrywa jedną ;] chyba ze jest jakis sposób na przełącznie.

Proszę czekać…