> q-pa o 2006-09-02 17:02:48 napisał:
>
> witam. chcialbym sie dowiedziec, jakie sluchawki sa w tym playerze: douszne
> ("pchelki"), czy zauszne (cos w stylu
> http://mobilitytoday.com/vbmcms/images/bt-headphones.JPG ). prosze o odpowiedz
> (to pilne) i z gory dzieki :)
Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu – napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Mam wersję 1Gb +FM.
a ma ktoś doświadczenie z panasonic`em ?? Bellwooda to ja mam i wiem na co go stać a co z panasonicem??
Zanim zrobisz aktualizację softu, sprawdź jaką masz wersję w odtwarzaczu, czy aby nie nowszą.
Wiec filmu podobnego do tego do oczywiscie
- Dirty Dancing I
- Dirty Dancing II
- Honey
- Save The Last Dance
- You Got Served
- Take The Lead( nie dlugo w kinach film z Antonio Banderasem zapowiada sie calkiem niezle)
Wita.
Pobrałem soft do Wiwa HD238,v 156 zalecany.
Mam takie pytanie który katalog wgrać na płytke,po zozpakowaniu mam folder:Wiwa HD238V156…..czy bezposrednio wgrywa sie ten folder,czy nastepny upgrade,czy jeszcze po kliknięciu na upgrade Wiwa.238 plik 238.1024KB????
Z góry dzieki za wskazówke.
No zgłoszenie wysłane :). Pierwsze pytanie troche się pomęczyłem, bo większość filmów nie widziałem :P, a drugie to szybko doczytałem :) jakoś poszło
WLASNIE GO OBEJRZALAM……………. – nie wiem naprawde co myslec ja nie wyobrazam siebie w takiej katastrofie jeju nikt z nas siebie nie wyobraza normlanie ach lepiej nic juz nie pisze bo jednym slowem tragedia jeju jak mi ich zal….
> arczibandit o 2006-09-04 23:20:10 napisał:
>
> Skąd wniosek że w 238U zastosowano standard 2.0 ??
bo przy filmach z biterate powyżej 1500 nie klaci itp. A przy 1.1 max biterate jaki mogłem wyciągnąć (sprawdzałem na kompie z 1.1 oglądanie filmu 1500biterate) to 1200. Ale mogę sie mylić ze to 2.0.
> idarek o 2006-09-03 22:20:38 napisał:
>
> USB w standardzie 2.0 zapewne i napewno posiada zasilanie powyżej 500mA
Skąd wniosek że w 238U zastosowano standard 2.0 ??
Proszę czekać…