Aktywność

mp3 player wiwa KINO DOMOWE

> q-pa o 2006-09-02 17:02:48 napisał:
>
> witam. chcialbym sie dowiedziec, jakie sluchawki sa w tym playerze: douszne
> ("pchelki"), czy zauszne (cos w stylu
> http://mobilitytoday.com/vbmcms/images/bt-headphones.JPG ). prosze o odpowiedz
> (to pilne) i z gory dzieki :)

Mam tego playera od 4 dni. Jeśli chodzi o słuchawki, to są to douszne "pchełki". Ich jakość jest średnia. Na słuchanie mp3 na rowerze lub podczas chodzenia wystarczy. Do słuchania muzy w cichym pomieszczeniu – napewno nie. Zresztą po co ? Mp3 to nie jest format dla audiofili. Jedyne co się mogę przyczepić to radio. Ciężko jest złapać dobre fale. Czasami trzeba trzmać player w dłoni żeby grało, wystarczy popuścić a wtedy są zakłócenia. Dyktafon jest bardzo dobry. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Mam wersję 1Gb +FM.

Jak wgrać soft do Wiwki??? KINO DOMOWE

moja wersja to v 140

Bellwod 301A USb czy Panasonic s52?? KINO DOMOWE

a ma ktoś doświadczenie z panasonic`em ?? Bellwooda to ja mam i wiem na co go stać a co z panasonicem??

Jak wgrać soft do Wiwki??? KINO DOMOWE

Zanim zrobisz aktualizację softu, sprawdź jaką masz wersję w odtwarzaczu, czy aby nie nowszą.

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Wiec filmu podobnego do tego do oczywiscie
- Dirty Dancing I
- Dirty Dancing II
- Honey
- Save The Last Dance
- You Got Served
- Take The Lead( nie dlugo w kinach film z Antonio Banderasem zapowiada sie calkiem niezle)

Jak wgrać soft do Wiwki??? KINO DOMOWE

Wita.
Pobrałem soft do Wiwa HD238,v 156 zalecany.
Mam takie pytanie który katalog wgrać na płytke,po zozpakowaniu mam folder:Wiwa HD238V156…..czy bezposrednio wgrywa sie ten folder,czy nastepny upgrade,czy jeszcze po kliknięciu na upgrade Wiwa.238 plik 238.1024KB????
Z góry dzieki za wskazówke.

Tygrysi konkurs zakończony!

No zgłoszenie wysłane :). Pierwsze pytanie troche się pomęczyłem, bo większość filmów nie widziałem :P, a drugie to szybko doczytałem :) jakoś poszło

Lot 93 (2006)

WLASNIE GO OBEJRZALAM……………. – nie wiem naprawde co myslec ja nie wyobrazam siebie w takiej katastrofie jeju nikt z nas siebie nie wyobraza normlanie ach lepiej nic juz nie pisze bo jednym slowem tragedia jeju jak mi ich zal….

Wiwa a USB KINO DOMOWE

> arczibandit o 2006-09-04 23:20:10 napisał:
>
> Skąd wniosek że w 238U zastosowano standard 2.0 ??

bo przy filmach z biterate powyżej 1500 nie klaci itp. A przy 1.1 max biterate jaki mogłem wyciągnąć (sprawdzałem na kompie z 1.1 oglądanie filmu 1500biterate) to 1200. Ale mogę sie mylić ze to 2.0.

Wiwa a USB KINO DOMOWE

> idarek o 2006-09-03 22:20:38 napisał:
>
> USB w standardzie 2.0 zapewne i napewno posiada zasilanie powyżej 500mA

Skąd wniosek że w 238U zastosowano standard 2.0 ??

Proszę czekać…