Lubie polskie filmy, a ten może być na[rawdę bardzo ciekawy tylko nie wiem czy docenią go ludzie , którzy lubią filmy zagraniczne.
Witam, mam obecnie Bellwooda 301a i zastanawiam sie nad zmianą na coś nowszego i pojawił sie dylemat… 301A z USB czy panasonic s52 ?? testował ktoś może tego panasonica??
Ja niestety też nie wierze w takie rzeczy…
Dym.. to jak patrzenie w chmury… tez widac czasami twarze… diably.. ? :-)
> idarek o 2006-09-03 22:20:38 napisał:
>
> Urządzenie USB powinno mieć dane na 1 partycji bo tylko ta będzie widoczna,
> to jest norma dla tego typu urządzeń.
I tu się mylisz chyba bo z tego co wyczytałem w necie może być więcej partycji, byle wszystkie były FAT.
> Wątpie zebys w marketach spotkał wiwy te nowsze (128 i 238U) raczej te starsze
> wycofane ;]
I tu również się mylisz bo WIWE 128 widziałem w TESCO a 238U a Selgrosie
"sluchaj uwaznie poniewaz starannie dobieram slowa" – prawde mowiac napady na bank juz mi sie troche przejadly, ale nie zmienia to faktu ze film jest bardzo dobry.
godny uwagi tutul
Boże Ty widzisz i nie grzmisz….
A ja miałem robić za piorunochron
Najwidoczniej wiwa 238 nie obsługuje VBR, co najgorsze tze wszystkie filmy teraz posiadają VBR.
Zalecana aktualizacja firmware, spróbuj tym i daj znać, a jak będzie oficjalna strona wiwy dostępna to zobacz jaka jest tam wersja.
http://napisy.org/download/firmware/wiwa238/
W najgorszym wypadku pozostanie ci sprzedarz Wiwy i zakup nowszej wersji.
pozdr
USB w standardzie 2.0 zapewne i napewno posiada zasilanie powyżej 500mA, bo mój dysk 20GB 500mA jak i 6G 550mA (2,5") spokojnie działają. System plików musi być FAT i jego odmiany. NTFS to standard windowsa więc dlatego go nie obsługuje i słusznie.
Urządzenie USB powinno mieć dane na 1 partycji bo tylko ta będzie widoczna, to jest norma dla tego typu urządzeń. Co do wielkości dysków to zwracaj uwage na zasilanie, no chyba ze masz dysk w kieszenia z zewnętrznym zasilaczem.
"czego boi sie producent pomijajac w instrukcji opis tego zlacza"
nie boi się, jak zobaczysz to w większości spredzawanych urządzeń tych tańszych w instrukcji nie ma nic na temat standardowych wartości portu USB, tylko podstawowe.
"a moze to tylko podpucha aby znalezc nastepnych naiwnych, im wiecej takich jak ja glupkow kupi ten zlom, to jakis idiota, ktory to wymyslil kupi sobie lepszy, markowy sprzet"
Nie wiem czemu takie wnioski wysnówasz, prosze o sprecyzowanie.
Wątpie zebys w marketach spotkał wiwy te nowsze (128 i 238U) raczej te starsze wycofane ;]
Dodatkowo przeczytaj ten post:
http://fdb.pl/tf3563,mam,wiwe,228,potrzebuje,kodeki.html
Proszę czekać…