Ja się teraz udaje na Google skoro tak mówisz…ale skoro juz gadamy o tym na portalu filmowym to ja informuje że ja znalazłem pysk King Konga:D:D
http://img59.imageshack.us/my.php?image=wtc20smoke20devil203mhpg0.jpg
Jak poszukasz w Grafice Googli to zobaczysz, że na prawie każdym zdjęciu z zamachu na WTC np. jest wyraźna twarz.
Ja już sam nie wiem co o tym mysleć więc pytam się was ;)
pozdro
A mogło być tak pięknie – Film mógł być o połowę krótszy!Choć jest kilka ciekawych, ładnych scen całość nie robi na mnie większego wrażenia. Rola Ziyi Zhang wypadła co najmniej blado na tle jej wczesniejszych ról (np. w fenomenalny "Hero") no i ci Japończycy mówiacy po angielsku.
A ja w to po prostu nie wierze.Na takiej samej zasadzie jak kłade sie spać moge popatrzeć na gałęzie drzew i też widze najróżniejsze mordy…:)
Pozdro
Jeżeli masz wątpliwości to przejżyj ranking: http://rankingi.chip.pl/ranking_174188.html?tt_c1=&tt_c2=&tt_c3=&tt_col=&tt_id=51&tt_cmd=1&tt_s=MP&PHPSESSID=f1fb935ff748bfc6620503daff90c1c3
=> zrzasa, jakiego rodzaju jest to kabel…po drugie, akurat tej wiwy nie mam, ale pewnie tak jak 228 ma klawisze na panelu, czy one działają cały czas??/
Niedawno dostałem linka od zaufanego internetowego kolegi o pewnej stronie internetowej:
http://www.thesahara.net/devil.htm
Zdjęcia przedstawiajace zamach na World Trade Center nieco mnie zaciekawiły, więc postanowiłem poszukać żródeł, które udowodniłyby czy nie są to zwykłe fotomontaże. A więc obrazek ze zwykłej hobbystycznej galerii internetowej.
http://tiny.pl/7fjm
Jeśli ktos jest ślepy ;):
http://www.obscurious.co.uk/images/WTC_SMOKE_DEVILS/slides/5.jpg
Nie patrzcie na adres strony – to tez nie jest fotomontaż:
http://www.antichristconspiracy.com/WTC%20Smoke%20Devil%203.jpg
Gdy dobrze się przyjrzycie to też znajdziecie twarz:
http://www.serendipity.li/wot/nsmailev.jpg
Kolejny obrazek z serwisu informacyjnego:
http://www.terrorism-victims.org/terrorists/wtc-pentagon/wtc_collapse1.jpg
Fotomontaże to wg mnie nie są – to tak jakby Fakty na TVNie chciały udowodnić, że Ziemia jest płaska :D. Zdjęcia pochodzą z powaznych serwisów informacyjnych. Ja w sumie w to też nie wierzyłem, lecz fakty (nomen omen :D) mówią same za siebie. Co o tym sądzicie? (Niektóre zdjecia podesłał mi niezawodny Ronaldinho ;))
filmy – ja polecam filmy: ona to on, apartament, honey,
Obsada szykuje się naprawdę niezła – z tym że kontynuacje są zwykle słabsze od poprzedników. Mam nadzieje że tego już nie spartolą :]
Krzysiu dzięki za te napisy ale niestety są one nie od tego filmu, jeśli je przeczytasz to pisze tam "sztuka zrywania" ;-( Gdybyś miał napisy o "step up" to jeszcze raz bardzo Cie prosze perzślij mi je
Co do filmów na których można się przytulac to zdecydowanie wyciskacze łeż np. "szkoła uwodzenia", zawsze możesz też zapuścić jakiegos horroka na którym dziewczyna ze strachu wskoczy Ci w ramiona;-)
Proszę czekać…