Aktywność

Diabeł i World Trade Center :] HYDE PARK

Ja się teraz udaje na Google skoro tak mówisz…ale skoro juz gadamy o tym na portalu filmowym to ja informuje że ja znalazłem pysk King Konga:D:D

http://img59.imageshack.us/my.php?image=wtc20smoke20devil203mhpg0.jpg

Diabeł i World Trade Center :] HYDE PARK

Jak poszukasz w Grafice Googli to zobaczysz, że na prawie każdym zdjęciu z zamachu na WTC np. jest wyraźna twarz.
Ja już sam nie wiem co o tym mysleć więc pytam się was ;)

pozdro

Wyznania gejszy (2005)

A mogło być tak pięknie – Film mógł być o połowę krótszy!Choć jest kilka ciekawych, ładnych scen całość nie robi na mnie większego wrażenia. Rola Ziyi Zhang wypadła co najmniej blado na tle jej wczesniejszych ról (np. w fenomenalny "Hero") no i ci Japończycy mówiacy po angielsku.

Diabeł i World Trade Center :] HYDE PARK

A ja w to po prostu nie wierze.Na takiej samej zasadzie jak kłade sie spać moge popatrzeć na gałęzie drzew i też widze najróżniejsze mordy…:)

Pozdro

problem z pilotem KINO DOMOWE

=> zrzasa, jakiego rodzaju jest to kabel…po drugie, akurat tej wiwy nie mam, ale pewnie tak jak 228 ma klawisze na panelu, czy one działają cały czas??/

Diabeł i World Trade Center :] HYDE PARK

Niedawno dostałem linka od zaufanego internetowego kolegi o pewnej stronie internetowej:
http://www.thesahara.net/devil.htm

Zdjęcia przedstawiajace zamach na World Trade Center nieco mnie zaciekawiły, więc postanowiłem poszukać żródeł, które udowodniłyby czy nie są to zwykłe fotomontaże. A więc obrazek ze zwykłej hobbystycznej galerii internetowej.
http://tiny.pl/7fjm
Jeśli ktos jest ślepy ;):
http://www.obscurious.co.uk/images/WTC_SMOKE_DEVILS/slides/5.jpg

Nie patrzcie na adres strony – to tez nie jest fotomontaż:
http://www.antichristconspiracy.com/WTC%20Smoke%20Devil%203.jpg

Gdy dobrze się przyjrzycie to też znajdziecie twarz:
http://www.serendipity.li/wot/nsmailev.jpg

Kolejny obrazek z serwisu informacyjnego:
http://www.terrorism-victims.org/terrorists/wtc-pentagon/wtc_collapse1.jpg

Fotomontaże to wg mnie nie są – to tak jakby Fakty na TVNie chciały udowodnić, że Ziemia jest płaska :D. Zdjęcia pochodzą z powaznych serwisów informacyjnych. Ja w sumie w to też nie wierzyłem, lecz fakty (nomen omen :D) mówią same za siebie. Co o tym sądzicie? (Niektóre zdjecia podesłał mi niezawodny Ronaldinho ;))

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

filmy – ja polecam filmy: ona to on, apartament, honey,

Powiększa się obsada kontynuacji horroru 28 dni później

Obsada szykuje się naprawdę niezła – z tym że kontynuacje są zwykle słabsze od poprzedników. Mam nadzieje że tego już nie spartolą :]

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Krzysiu dzięki za te napisy ale niestety są one nie od tego filmu, jeśli je przeczytasz to pisze tam "sztuka zrywania" ;-( Gdybyś miał napisy o "step up" to jeszcze raz bardzo Cie prosze perzślij mi je

Co do filmów na których można się przytulac to zdecydowanie wyciskacze łeż np. "szkoła uwodzenia", zawsze możesz też zapuścić jakiegos horroka na którym dziewczyna ze strachu wskoczy Ci w ramiona;-)

Proszę czekać…