fdb cie potrzebuje :P mozna by zrobic takie logo z wujkiem samem :P
"do pracy rodacy!"
heh. jakoś mi się tak skojarzyło to socjalistyczne (coby ne powiedzieć komunistyczne) hasło ;P
Dziękuje!
W tym przypadku raczej jakość się nie liczyła (gdyby tak było, to nie ja bym wygrała ;P).
Z tego co zrozumiałam, to było losowanie, więc czysty traf. Choć tu pewnie ilość się liczyła ;P
Hsi GRATULUJE :))
Pobierajac oprogramownie z belwood`a na pewno nie 'skopalabym' mojego odtwarzacza bo nawet w instrukcji napisane jest, ze wlasnie na tej stronie znajduje sie oficjalne oprogramowanie do wiwy i z zadnych innych zabrania sie korzystac pod pozorem utraty gwarancji na produkt.
pozdr
nie liczy sie jakos ale ilosc :P
gratuluje hsi! sadzilem, ze jezeli bedzie na najlepsza, a nie na ilosc to ty wygrasz ;-) gratuluje.
majron – co to za respekt. co z tego ze duzo jak marne :D 2 w kolejce czekaja ;]
podajcie jeszcze za ktora recenzje wygrala ;)
brawo hsi nao gratulacje :) no i respekt dla leprechauna za 26 recenzji :) corey tez daje rade :)
Ja wczoraj widziałem "8mm" bardzo polecam [;
A z komedi romantycznych…
"Słodki listopad"
"Notting Hill"
"Gdzie serce Twoje"
"Miasto Aniołów"
"Garden State"
… chyba wszystkie widziałaś
blues borthers
boondock saints
control
wszystko solondza: storytelling, welcome to the dollhouse, happiness i palindromes (teraz sa w kinie)
m.a.s.h.
reality bites
bloody sunday
kids
swingers
before sunset
after sunset
to tak na razie :P
Proszę czekać…