No później trzeba będzie czekać na film…
ale co Ty opowiadasz, jaki przekoloryzowany? to naprawdę świetny film i to nie tylko dla tych, którzy zetknęli się z alkoholizmem. I nie piszę tego dlatego, że Cage jest moim ulubionym aktorem :). Ale pewnie mało jest już osób, które tego filmu nie widziały więc sami oceńcie… Zostawić Las Vegas to jeden z najlepszych filmów jakie widziałam. Pozdrawiam.
rywalizacja to nie wszystko:) – bardzo fajny filmik:) sport nie opiera sie jedynie na wyscigu szczurow… licza sie rowniez inne wartosci:D
vanessa lengies super aktorka
Dobry film – spokojnie można na nim wytrzymac zbytnio się nie męcząc :)
jedyne aktualne najnowsze oprogramowanie do swojej wiwy to to co znajduje sie na tym forum, nowszeg jak narazie nie ma, i nie poboj wgrywac oprogramowania od bellwooda bo skopiesz odtwarzacz.
pozdr.
> Grzegorz Derebecki o 2006-09-02 20:20:18 napisał:
>
> a mnie człowiek ringu i aeon flux się podobało :)
zalezne od gustu ;-) dla czlowiek ringu byl strasznie banalny, a aeon flux? po prostu nie moj gatunek.
a filmy sa fajskie jak ktos chce sprzedac. jednak jezeli bym walczyl o nagrody dla dodajacych to walczylbym o 'autostopowicza' [nie widzialem jeszcze], lub 'zatoichi' [swietny film]
ehh mi też przypominają się czasy amigi, kiedy to niszczyłem kolejne joysticki grając w tą cudowną gre … :))) Szkoda, że film nie był tak dobry, ale fajnie, że następna część skupi się na mojej ulubionej postaci Sub-Zero :)
;) – polecam ten film, jest naprawdę świetny.
Ostatnio bardzo często oglądam rózne filmy…niestety nie znam dobrych filmów, głwonie oglądam komedie i komedie romantyczne ale czasem zdara sie tez coś innego:)… co polecacie?;)
Proszę czekać…