kupilem wiwe USB tylko aby moc podlaczyc dysk zewnetrzny USB, ale nigdzie nie moge znalezc opisu tego zlacza,
jakie dyski obsluguje, jakiej wielkosci, FAT, FAT32 moze NTFS?, podlaczylem dysk 80GB z dwoma partycjami FAT32, WIWA widzi tylko jedna! pierwsza, jesli tak ma to dzialac to bedzie mozna podlaczyc tylko dysk max 120GB bo pojedyncza partycja fat32 moze miec tylko 120GB, czego boi sie producent pomijajac w instrukcji opis tego zlacza, wstydzi sie go? a moze to tylko podpucha aby znalezc nastepnych naiwnych, im wiecej takich jak ja glupkow kupi ten zlom, to jakis idiota, ktory to wymyslil kupi sobie lepszy, markowy sprzet ?
"American History X"
"Crash" – Miasto gniewu
"2001: A Space Odyssey"
"A Clockwork Orange"
"Psycho"
"The Godfather"
i heart huckabees
hours
cannibal ferox
cannibal holocaust
tillsammans
eulogy
breakfast club
to kill a mockingbird
los amantes del círculo polar
příběhy obyčejného šílenství
high fidelity
romper stomper
match point
prozac nation
salo
Mam już KORRA hyd 9907DX prawie 9 miesięcy i do tej pory było wszystko super. Pewnego razu po włączeniu odtwarzacza nie było kolorów w Menu ale jak włączyłem film było ok. Niestety okazało się że niektóre filmy też są bez kolorów, a niektóre w kolorze. Menu cały czas jest czarnobiałe. W czym może tkwić problem???
Nie jest potrzebna zadna aktualizacja kodekow – chyba, ze probujesz odtworzyc te filmy na komputerze a komputer ich nie odtwarza – wtedy tak – sciagnij kodeki i zainstaluj na kompie.
Jesli chodzi o WIWE, nie odtworzysz z czesci aparatow filmow w formacie AVI a o WMV mozesz zapomniec.
Jedyne rozwiazanie to przekonwertowanie tych filmow jednym z dostepnych narzedzi.
Ja polecam:
- Virtual Dub Mod (ale trzeba sie troche na tym znac, bo sobie nie poradzisz)
- TMP Enc Xpress 3.0 – dosc prosty i z duzymi mozliwosciami.
Oprocz tego poszukaj w sieci – znajdziesz mnostwo konwertertow (ktos kiedys polecal jakis Ashampoo ….cos tam cos tam)
pzdr
Rostek
To przestan sie bac – tylko aktualizuj soft.
Musialbys miec pecha, gdyby nagle prad Ci wylaczyli.
Nie ma sie czego bac – tylko smialo aktualizuj soft. A jak dobrze zagadasz z serwisem, to nawet w razie wylaczenia proadu masz szanse zeby Ci za darmo naprawili.
pzdr
Rostek
Witam.
Ostatnio pojawił mi się problem z dzwiękiem,prawie każdo nową nagraną płytke którą mu podam nie chce płynnie czytać dzwięku.Objawia sie to nie "miłosiernym" tnięciem ,przerywaniem,nie da się oglądąć.
Posiadam Wiwe 238,z wersją softu 140….zastanawiam się czy zmniana na nowsze oprogramowanie coś może pomóc w tym przypadku???
Poproszę o namiary gdzie znajde licencjonowany soft.
Z góry dzięki.
Pomyslałem i przepusciłem filmik programem: "Ashampoo Movie Shrink & Burn 2"nagrałem na nową płytke i problem z dzwiekiem znikł,moje pytanie ponieważ sprawdzajac film programem GSpot….w pierwszej wersji:
AUDIO- było na VBR
natomiast po przepuszczeniu "Ashampoo Movie Shrink & Burn 2"
Audio -jest na CBR
….jak to sie ma do powstałego problemu???
dirty I, II jest super Honey jest zarabisty. wogole sam bym jakis chciał znalesc z kubanskimi rytmam nowosc jakąś albo stare byle by było ładnych dziewczyn i fajnej muzyki duzo hehe i. napisy do step up są potrzebne prosze kuba47@buziaczek.pl narazie
Nie moge odtworzyć plkiów AVI, ani WMV, (filmiki nagrałem aparatem cyfrowym) domyślam się, że potrzebna będzie aktualizacja kodeków. Czy mógłbym się dowiedzieć skąd mógłbym to pobrać?
Proszę czekać…