Aktywność

tak, szukam filmu. (jesli lubisz filmy typu '2 fast 2..' to mi nie pomozesz ;) FILMY

Hsi Nao, jestem ci dozg.. dozywotnio wdzieczny ;)

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

Ja też uwielbiam "roztańczone" filmy.Na mojej liście najwyżej plasują się Dirty Dancing 1 i 2; Zatańcz ze mną z J.Lopez i jeszcze taki film, którego tytułu nie pamiętam, ale zagrali w nim Chayenne i V.Williams.Chętnie obejrzę te filmy, które poleciłeś.Step Up jeszcze nie oglądałam, bo niestety nie mam napisów (jeżeli to nie będzie dla ciebie dużym problemem proszę wyślij mi je na maila isabell82@op.pl).Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)

Powiększa się obsada 24 godzin

czekam na kolejny sezon, świetny serial :)

Aktualizacja oprogr. w WIWA HD-238 USB KINO DOMOWE

Jak kazdy inny zwracam sie z problemem. Jestem swiezo upieczona posiadaczka modelu hd-238 usb i schody pojawily sie przy odtwarzaniu zdjec jpeg. Przy ktoryms z kolei zdjeciu dvd sie zacina, wyswietla jakies farmazony na ekranie i jedynym dla niego ratunkiem jest reset.
Pomyslalam, ze moze zmiana oprogramowania moglo by temu zapobiec. Kwestia teraz tego, gdzie znalezc oprogramowanie (www.bellwood.pl nie odpowiada) i czy bedzie to skuteczne?! :?

Ktos ma pomysl?
Z gory dzieki za uwage.

Data premiery Bonda 22 przesunięta o 6 miesięcy

Ja także planuje wypad do kina, zwiastun zapowiada prawdziwe kino akcji.

nagrody FDB.PL

W ogóle każda nagroda w tym miesiącu jest fajna:) Ale to nie jest najważniejsze… najważniejsze, że stronka się rozwija :D

Pozdrawiam! ;)

Otwórz się (2006)

Oł jea jea jea jea :) …ale trzeci , a zarazem ostatni…i później czekać będzie trzeba na film :(

Aktualizacja oprogramowania w 238U ok, ale w 128 nie idzie... KINO DOMOWE

niz ten co ci przeslalem to (chyba) nie ma….. przynajmniej zadnego innego nigdzie nie znalazlem, jeszcze jak mozesz to odbierz poczte, wyslalem ci pewne zapytanie

nagrody FDB.PL

> majron o 2006-09-02 20:04:49 napisał:
>
> a tu sie z toba nie zgodze :P wole hellboya niz egzorcyzmy :)
> a co do weryfikujacych to tylko sophie scholl jest fajna…znaczy tylko to mnie
> interesuje :)

Co do "Sophie Scholl" musze sie zgodzic :) jak dla mnie to najlepsza DVD dla weryfikatorów :)P (no jeszcze "Instynkt" fajny film), a dla dodających to chyba "Monachium" jest niezla nagroda ;p (chociaz nie ogladalam)

nagrody FDB.PL

> leprechan o 2006-09-02 19:27:55 napisał:
>
> no i nowy miesiac, nowe nagrody.
> pierwsze miejsce – dvd, patrze ze administracja szaleje ;]
> dodajacy: wspolczuje komus kto wygra hellboy’a, reszta moze byc ciekawa do filmoteki ;p
> weryfikujacy: wspolczuje ludziom za 'formule' 'aeon flux' i 'czlowieka ringu'
> [ten ostatni mozna jedynie obejrzec dla ciekawych zdjec i dobrego ukazania
> krachu gieldowego lat 30’tych]

a mnie człowiek ringu i aeon flux się podobało :)

Proszę czekać…