Hsi Nao, jestem ci dozg.. dozywotnio wdzieczny ;)
Ja też uwielbiam "roztańczone" filmy.Na mojej liście najwyżej plasują się Dirty Dancing 1 i 2; Zatańcz ze mną z J.Lopez i jeszcze taki film, którego tytułu nie pamiętam, ale zagrali w nim Chayenne i V.Williams.Chętnie obejrzę te filmy, które poleciłeś.Step Up jeszcze nie oglądałam, bo niestety nie mam napisów (jeżeli to nie będzie dla ciebie dużym problemem proszę wyślij mi je na maila isabell82@op.pl).Z góry dziękuję i pozdrawiam:-)
czekam na kolejny sezon, świetny serial :)
Jak kazdy inny zwracam sie z problemem. Jestem swiezo upieczona posiadaczka modelu hd-238 usb i schody pojawily sie przy odtwarzaniu zdjec jpeg. Przy ktoryms z kolei zdjeciu dvd sie zacina, wyswietla jakies farmazony na ekranie i jedynym dla niego ratunkiem jest reset.
Pomyslalam, ze moze zmiana oprogramowania moglo by temu zapobiec. Kwestia teraz tego, gdzie znalezc oprogramowanie (www.bellwood.pl nie odpowiada) i czy bedzie to skuteczne?! :?
Ktos ma pomysl?
Z gory dzieki za uwage.
Ja także planuje wypad do kina, zwiastun zapowiada prawdziwe kino akcji.
Oł jea jea jea jea :) …ale trzeci , a zarazem ostatni…i później czekać będzie trzeba na film :(
niz ten co ci przeslalem to (chyba) nie ma….. przynajmniej zadnego innego nigdzie nie znalazlem, jeszcze jak mozesz to odbierz poczte, wyslalem ci pewne zapytanie
> majron o 2006-09-02 20:04:49 napisał:
>
> a tu sie z toba nie zgodze :P wole hellboya niz egzorcyzmy :)
> a co do weryfikujacych to tylko sophie scholl jest fajna…znaczy tylko to mnie
> interesuje :)
Co do "Sophie Scholl" musze sie zgodzic :) jak dla mnie to najlepsza DVD dla weryfikatorów :)P (no jeszcze "Instynkt" fajny film), a dla dodających to chyba "Monachium" jest niezla nagroda ;p (chociaz nie ogladalam)
> leprechan o 2006-09-02 19:27:55 napisał:
>
> no i nowy miesiac, nowe nagrody.
> pierwsze miejsce – dvd, patrze ze administracja szaleje ;]
> dodajacy: wspolczuje komus kto wygra hellboy’a, reszta moze byc ciekawa do filmoteki ;p
> weryfikujacy: wspolczuje ludziom za 'formule' 'aeon flux' i 'czlowieka ringu'
> [ten ostatni mozna jedynie obejrzec dla ciekawych zdjec i dobrego ukazania
> krachu gieldowego lat 30’tych]
a mnie człowiek ringu i aeon flux się podobało :)
Proszę czekać…