obejrzałam rozpłakałam sie – i zobaczyłam po raz enty co miłość może i jaka jest jej moc i wcale mi to nie pomaga że kocham JOSHA !!! coś cudownego…polecam gorąco =D
Cholera Wolfie…ty jesteś idealny:)Nie dość że rozsmieszasz to jeszcze tak dobrze zgadujesz:P
Twoja kolej:):P
Jeszcze zrobie parę screenów ale jak za dużo pokaże to od razu sie skapniecie…
http://img243.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzdadfgswg3.jpg
http://img243.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzagadak34343pk9.jpg
To nie to kubor
Pomogło to że widziałem zwiastun:P
Oto moja zagadka:P
http://img213.imageshack.us/my.php?image=beztytuuzagadkafo1.jpg
> piotr_nw o 2006-08-31 00:22:15 napisał:
>
> Teoria Haosu czy coś takiego???
Tak, "Teoria Chaosu". Trudność polegała na tym, że film ten jeszcze w Polsce premiery nie miał (mimo, że w Stanach miał ją już dawno). Mam nadzieje ze Wesley Snipes pomogl ;)
Odpowiedż do coach http://fdb.pl/f4362,Chaos,(2006/I).html to jest to??ale i tak chyba sie mylę:)
Proszę czekać…