Aktywność

Mortal Kombat (2021)

> simian raticus o 2006-08-04 11:35:55 napisał:
>
> http://video.google.pl/videoplay?docid=3944547331800598383&q=mortal+kombat opoz
> znalazł :-)

Przypomniały się stare, dobre czasy. Hehe Ile godzin się grało w mortala długimi zimowymi weiczorami, hehhehe. Najlepsza część to 3, w sumie to wszystkie najelpsze :-)

7 krasnoludków: Historia prawdziwa (2004)

Byłem w kinie… zdziwiłem się małą ilością ludzi na sali… – … teraz już wiem – BEZNADZIEJNY! DNO! KICZ! Nie polecam – ale to moje zdanie…

Conan Niszczyciel (1984)

wrazenia – LUbie takie filmy co prawda barbazynca był lepszy ale i niszcyciela da sie obejzec.Polecam miłosnikom gatunku

NIE CHCESZ STRACIĆ WIWY 128...?...,TO WSTAW CHŁODZENIE KINO DOMOWE

> ben o 2006-08-30 15:43:24 napisał:
>
> Witam wszystkich!! Od mieśiąca jesiem szczęśliwym pośiadaczem wiwy128.
> Wcześniej też posiadalem wiwe 228B, kiedy ją popsułem postanowilem kupić
> coś innego, był to KORR. Nie umywał się w żadnym stopniu do wiwy, nie
> będę wymieniał mu tu wad, bo nie poto tu jestem. Jedyne co było dobre w nim
> , to jego czytnik. Po jego sprzedaniu kupiłem sobie wiwe 128. Po paru dniach
> zauważylem że bardzo mocno się grzeję. Postanowilem wstawić do niej na
> procesor radiator z wentulatorem (40mmx40mm-tylko taki tam się mieści)
> ,zamuwiony z allegro. Po włączeniu i obejżeniu 2 godz. filmu,z wstawionym
> chłodzeniem, zauważyłem że wiwa jest bardziej gorąca niż była.Wpadłem
> na pomysł!!!! wykręciłem z radjatora wętylator (,radiator zostawilem na
> procku,) i przykleiłem go pod spodem wiwy,na kratkach wetylujących zasilacz
> wiwy na super glu. Zimne powietrze jest wwiewane do wiwy z podspodu,chłodzi
> zasilacz i proca, po wymieszaniu się z gorącym powietrzem, wypychane jest
> bocznymi dziurkami.
> Moim zdaniem wiwa bez chłodzenia jest o wiele wolmiejsza, zawiesza się i do
> tego myślę że nie wytrzymała by przez 2 lata bez serwisu!!!!

Mozesz zdradzić skąd zasilasz wentylator??

Shinobi (2005)

wrazenia – naprawde dobry film trohe smetny pocztek ale jak przychodzi co do czego to nie mogle oderwac sie od kompa.Jeden z niewielu japonskich filmów jaki mi sie podobal

Miami Vice (2006)

rozczarowanie – Zapowiadal sie niezly film czekalem na premiere poszedlem do kina a tu niespodzianka film do bani :(

Inwazja łowców ciał (1978)

wrazenia – film taki sobie mogło byc lepiej podobala mi sie scena rozrostu zarodników na poczatku puzniej akcja zamiera zeby znów ruszyc w połowie filmu koncówka jest niezła.

Człowiek Omega (1971)

wrazenia – filmik ma fajna fabółe niestety jest stary wienc efekty specjalne sa kiepskie jezeli ktos lubi fantastyke to moze obejzec pozostałym odradzam

Srebrna kula (1985)

horror hmm – horror to moze i jest ale zwielkim przymrózeniem oka wiencej sie na nimm usmialem niz balem chociaz scena ze zmiana w wilkołaka jest rewelacyjna.Film polecam wszystkim

Rewanż (2004)

Naprawdę kozacki film – Elo!! POwiem tylko tyle: polecam ten film:D. NIc dodać nic Ując. Zespół B2K spisał się nieźle.

Proszę czekać…