> Ronaldinho o 2006-08-19 08:50:10 napisał:
>
> Najlepsza jest jedynka. II i III są tylko zrobione dla kasy
a myslisz ze jedynka nie byla wcale skazana juz osd samego poczatku na sukces? ten film to przelom w dziedzinie efektow specjalnych, wachowscy wiedzieli ze zarobią mnostwo pieniedzy. Nie moge sluchac ludzi ktorzy okreslają cos jako komercje, bo wedlug mnie wszystkie filmy to komercja. Jezeli faktycznie film nie jest robiony dla kasy to nie powinien trafic do kin:] Nie widze w tym nic zlego ze ktos zarabia na filmach, wedlug mnie to normalne i logiczne ze są robione dla kasy.Wiesz co sie liczy? aby polaczyc przyjemne z pożytecznym, robic to co sie lubi i na tym zarabiac:] to chyba marzenie kazdego czlowieka:] nie jest tak? ;] pozdro
filmik stary ale jeszcze jary – co prawda film niewiele młodzy odemnie ale naprawde polecam lubiacym fantastyke
ja ostatnio na urodzinach kolegi gralem w mortal kombat :) przypomnialo mi sie dziecinstwo to byly czasy ehh :) zobaczymy jak wyjdzie bo 1 byla calkiem niezla jak pamietam :)
Szukam podobnych filmów!!!! – Siemka!! Niewiecie może czy ukazały się już kiedyś podone filmy?? Znam tylko jeden taki: You Got Served i podobał mi się tak samo jak Step Up. Dlatego chciałbym obejrzeć jeszcze coś tego typu. POzdrawiam!! NApisy do Step Up będą napewno po pierwszym Września, ponieważ nie było jescze premiery tego filmu wPolsce. Pozdrawiam.
dlaczego znikł z ekranu i kiedy będę mogłą go znowu zobaczyć?? – niewiem dlaczego ale serial który naprawdę mi się spodobał znikł z ekranów?bez żadnego poinformowania widzów. jeśli mogłabym to prosiłabym o napisanie kiedy będzie mozna go dalej oglądać i o jakiej porze. prosiłabym także o przesunięcie godziny emisji, gdyż teraz nie będę mogła oglądać tego serialu a bardzo bym chciała.prosiłabym o odpowiedź na moje pytanie.pozdrawiam
"Mortal Kombat" to gra juz kultowa, grałem we wszystkie części. Nawet w jedynke na kompie z procem 70 MHz :D To były czasy:D Sub-Zero to moja ulubiona postać. Filmy ogólnie wyszły całkiem nieźle, mam nadzieję, że i najnowsza część będzie dobra.
Ja miałem takie same objawy jak tu koledzy opisują. Nieczytała niektórych płyt, na niektórych nie wchodziła do wybranych katalogów, po jakimś czasie włączania i testowania nie chciała wczytywać napisów (pomagało tylko wyłączenie z pilota).
Reklamowałem oczywiście sprzęt (przebiegło to bardzo sprawnie), załączyłem płyty z którymi były problemy. (dodam że problemów z tymi płytami nie było na starszym modelu Wiwy).
W odpowiedzi otrzymałem podobno wymienioną Wiwe wraz z opisem (śmiech), że rozwiązaniem problemu jest przegrywanie niedziałających płyt (czyli prawie każdą :) ).
Owszem skopiowaną moją płytę czytała Wiwka ale po jakimś czasie z napisami miała podobny problem jak poprzednia, czyli lipa! Napisali również, że podobne problemy występują na wszystkich modelach z tej serii.
Zadzwoniłem pogadałem z miłą panią, która poradziła abym zwrócił odtwarzacz co też zrobiłem. Pieniądze otrzymałem na konto wraz, UWAGA! opłatą pocztową, czyli nic nie straciłem (huuurrra), no prócz nerwów.
Tak się skończyła moja przygoda z tym sprzętem a dodam, że było to już jakieś 2 miesiące temu.
Złącza USB nie sprawdziłem, brakło już mi siły!
Śledzę to forum i widzę, że problem nadal jest nierozwiązany, a szkoda!
Acha materiału przerobionego w Pinacle Studio z kamery, Wiwa ta nie czytała można powiedzieć wogóle! :(
dobry – napiecie i troche psychodeliczny klimat
Moja pierwszy punkt :-) – Dodając ten film do bazy zarobiłem swój pierwszy punkt :-)
Proszę czekać…