Na zdjęciu kobieta wygląda jak Sofia Ennaoui. Tak mi się jakoś skojarzyło.
całkiem udany film
Wyjątkowo te 3h 20min zleciało bez nudy, 1 z najlepszych filmów z akcją na okręcie podwodnym, a ze wszystkich co oglądałem, ten ma najbardziej klaustrofobiczny klimat.
Super! Na jedynce bawiłam się z córką przednie
W miarę niezły odcinek. Nie ma żadnych durnot w scenariuszach i dialogów nie ma głupich. Jest okej. Firlet jako początkujący Dziubak na komendzie dał radę. :)
"Jeśli czegoś nie widać, to się nie stało." Logiczne. 😏 Pokoje / pułapki trochę ciekawsze niż w poprzedniej części. Tylko zakończenie do bani. Już można było dać bohaterom spokój, a to wyglądało jak wstęp do kolejnego (niepotrzebnego) filmu.
Kolejny słaby odcinek tego słabego serialu. Wszystko na maksa wymuszone. W ogóle mnie to nie bawi, a podobno komedia i to życiowa. Ehhh, słabo, szkoda, że zmarnowałem czas.
Znakomity pomysł, wykonanie średnie. Szkoda, że tekstu nie przeczytał ktoś bardziej utalentowany. +1 za przesłanie.
@Grzegorz_Derebecki Okej, zajmę się tym, ale na spokojnie.
Chyba trzeba nowy dział stworzyć.
Będę informował.
Proszę czekać…