Aktywność

Diane Keaton

Zmarła, jaka szkoda. Nic nie wiedziałam, że jest chora, a może odeszła nagle? 79 lat to w obecnych czasach nie jest jakoś super dużo, mogła jeszcze w filmach trochę pograć.

Rodzice kontra duch (2025)

A mnie się podobał… Rzeczywiście nie każdy żart trafi, ale nie jest źle.

Świat według Kiepskich: Europejski obywatel 1x561 (2019)

Ciekawy odcinek, ja na te najnowsze i ostatnie. Kwestia Badury (Dyblika) na koniec odcinka jest mistrzowska. "Panie Ferdku też jestem zbieraczem, ale niestety ludzi nie chcą na śmietnik wyrzucać alkoholi."

Wierność (2000)

"Kocham książki. Nie umiem ich pisać, ale umiem je kochać." 🩷 "…To nie znaczy, że jestem szczęśliwa. Jestem raczej… pogodna." To drugi film Żuławskiego z Sophie Marceau, który obejrzałam. Było ciężko. Fizycznie pozostała wierna, a emocjonalnie?

Ojciec Mateusz: Karma 31x7 (2024)

Dość ciekaqwy odcinek, nieźle się ogląda. Fajne pomysły scenariuszowe i dobre aktorstwo. Ksiądz Mateusz wystawiony na próbę kuszenia. Natalia znowu nadmiernie pobudliwa, przez co lekko denerwująca.

Thunderbolts* (2025)

Przecież to było gorsze niż Legion samobójców, dałem 5, chociaż nie wiem czy nie powinno być 4. Historia prosta jak cep, bohaterzy ach ci bohaterzy.

Komisarz Alex: Śmierć blondynkom 7x10 (2015)

Jeden z lepszych odcinków Alexa. Intryga kryminalna z głębią psychologiczną. W sumie to ja się gościowi trochę nie dziwę. Życie go uwarunkowało, a siostra pogłębiła zaburzenie psychiczne. Niepotrzebna trochę ta cała zazdrość Puchały o żonę.

Ojciec Mateusz: Zakładniczka 10x9 (2013)

Jeden z ciekawszych odcinków tego serialu. Rola Dagmary Bąk jest bardzo irytująca, ale zagrała doskonale. Ogólnie fajnie się ten odcinek ogląda.
P.S. A swoją drogą ci goście to prawdziwe dupki bez jaj. :)

Ranczo: Istotny dysonans 9x7 (2015)

Kolejny głupkowaty scenariusz w tym przedostatnim sezonie. Potwierdza się to co pisałem, im dalej w sezonach, tym gorzej z pomysłami i tym więcej sztucznych sytuacji.

Tedi i mapa skarbów (2017)

Nie znam poprzednich części, ale ta trójka mi się podobała. Animacja fajna, historia ciekawa, ogląda się nieźle. Muszę nadrobić jedynkę i dwójkę.

Proszę czekać…