Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Donald Petrie | ||
Scenariusz | Ocena | |
Marc Lawrence | ||
Katie Ford | ||
Caryn Lucas | ||
Pam Fuller
(nadzorca ciągłości scenariusza)
|
||
Producenci | Ocena | |
Bruce Berman
producent wykonawczy
|
||
Sandra Bullock
producent
|
7,7
|
|
Marc Lawrence
producent wykonawczy
|
||
Ginger Sledge
producent wykonawczy
|
||
Dave Bennett
nadzorca produkcji
|
||
Tricia Miles
nadzorca postprodukcji
|
||
Ginger Sledge
kierownik produkcji
|
||
Tim Moore
kierownik produkcji (niewymieniony w czołówce)
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Sandra Bullock
Gracie Hart
|
7,7
|
|
Benjamin Bratt
Eric Matthews
|
7,5
|
|
Michael Caine
Victor Melling
|
7,9
|
|
Candice Bergen
Kathy Morningside
|
7,2
|
|
William Shatner
Stan Fields
|
6,3
|
|
Heather Burns
Cheryl Frasier, Miss wyspy "Rhode"
|
||
Melissa De Sousa
Karen Krantz, Miss Nowego Yorku
|
6,0
|
|
Deirdre Quinn
Mary Jo Wright, Miss Texasu
|
||
Wendy Raquel Robinson
Leslie Davis, Miss Californii
|
||
Asia De Marcos
Alana Krewson, Miss Hawajów
|
||
Ernie Hudson
Harry McDonald, asystent dyrektora FBI
|
6,9
|
|
Kelly Bright
Jaimee Madison, Miss Minnesoty
|
||
Steve Monroe
Frank Tobin
|
||
John DiResta
Agent Clonsky
|
||
Ken Thomas
Harris, agent FBI
|
6,0
|
|
Gabriel Folse
Jerry Grant, agent FBI
|
||
Christopher Shea
Jensen, agent FBI
|
||
Mary Ashleigh Green
Młoda Gracie Hart
|
||
Cody Linley
Nieustępliwy chłopiec
|
||
Eric Ian Goldberg
Alan
|
||
Danny Kamin
Krashow
|
||
Konstantin Selivanov
Ivan
|
||
Mona Lee Fultz
Rosyjska kelnerka
|
||
Sergei Levtsuk
Rosyjski ochroniarz
|
||
John Cann
Rosyjski ochroniarz
|
||
Debbie Nelson
Stacey, konferansjerka na pokazie
|
||
Don Cass
Dave, dyrektor pokazu
|
||
Laurie Guzda
Zastępca dyrektora
|
||
Jimmy Graham
Scott, ochroniarz za kulisami
|
||
Rupert Reyes
Ochroniarz
|
||
Bernadette Nason
Gospodyni pokazu
|
||
Stephen Bruton
Mike, barman
|
||
Jessica Holcomb
Beth Carter
|
||
Jennifer Gareis
Tina
|
7,0
|
|
Ellen H. Schwartz
Ona sama
|
||
Cynthia Dorn
Sędzina w eliminacjach
|
||
Catenya McHenry
Dziennikarka
|
||
Paige Bishop
Dentystka w magazynie
|
||
Lucien Douglas
Stylistka w magazynie
|
||
Georgia Foy
Lori Emerson-Summers, aktualna Miss Stanów Zjednoczonych
|
||
LeeAnne Locken
Kelly Beth Kelley, Miss Nebraski
|
||
Pei-San Brown
Ali Lowchowski, Miss Arkansas
|
||
Isamari White
Lana Harmony Frankfurt, Miss Florydy
|
||
Kimberly Crawford
Lily Hardywood, Miss Maine
|
||
Jamie Drake Stephens
Wynni Tracey Concellio, Miss Maryland
|
||
Dyan Conner
Penelope Likkum, Miss Massachusetts
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
László Kovács | ||
Kompozytorzy | Ocena | |
Edward Shearmur |
8,0
|
|
Kostiumy | Ocena | |
Susie DeSanto | ||
Montaż | Ocena | |
Billy Weber |
8,0
|
|
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Lona Vigi
fryzjer osobisty: Sandra Bullock
|
||
Pamela S. Westmore
charakteryzator osobisty: Sandra Bullock
|
||
Claude Díaz
fryzjer osobisty: Candice Bergen
|
||
Bridget Cook
główny stylista
|
||
Ketty Gonzalez
fryzjer
|
||
Kelly Nelson
główny stylista
|
||
Scenografia | Ocena | |
Ray Kluga
dyrektor artystyczny
|
||
Barbara Haberecht
dekorator wnętrz
|
||
Randy Huke
dekorator wnętrz
|
7,0
|
|
Patricia Dillon | ||
Trish Gallaher Glenn | ||
Mark Hanks | ||
Karen Luzius | ||
Robert Tate Nichols | ||
Kenneth R. Rector | ||
Christopher Stull | ||
Terri Wright | ||
Thomas Young | ||
Dźwięk | Ocena | |
Daryl B. Kell
montaż muzyki
|
||
Lee Scott
montaż muzyki
|
||
Michael Babcock
mikser ponownego nagrania (dodatkowy)
|
||
Michael Babcock
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Anna Behlmer
mikser ponownego nagrania
|
||
David Betancourt
mikser imitacji
|
||
Shayna Brown
mikser ponownego nagrania
|
||
Rick Canelli
operator postsynchronu
|
||
Dawn Fintor
imitator dźwięku
|
||
Larry Goeb
montaż dialogów
|
||
David Hankins
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Craig Heath
operator dźwięku
|
||
Jonathan Klein
nadzorca imitacji
|
||
Helen Luttrell
montaż dialogów
|
||
Robert Morrisey
montaż dźwięku (asystent)
|
||
Andy Nelson
mikser ponownego nagrania
|
||
Josephine Nericcio
montaż postsynchronu (asystent)
|
||
Thomas J. O'Connell
mikser postsynchronu
|
||
Robert Renga
operator dźwięku
|
||
David M. Roberts
mikrofoniarz
|
||
Jeff Sawyer
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Alicia Stevenson
imitator dźwięku
|
||
Bruce Tanis
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Michele Perrone
nadzorujący montaż postsynchronu
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Peter Bucossi
kaskader
|
||
John Cenatiempo
kaskader
|
6,0
|
|
Steve M. Davison
kaskader
|
||
Chris Durand
kaskader
|
||
Donna Evans
kaskader dublujący
|
||
Jack Gill
koordynator kaskaderów
|
||
Dick Hancock
kaskader
|
||
Lucinda Hinton
kaskader
|
||
Laura King
kaskader
|
||
Ben Loggins
kaskader
|
||
Mike Massa
kaskader
|
||
Charles Mooneyhan
kaskader
|
||
Coral Noonan
kaskader
|
||
Jimmy N. Roberts
kaskader
|
||
Erik Rondell
kaskader
|
||
Jeff Schwan
kaskader
|
||
Paul E. Short
kaskader
|
Pozostałe
Proszę czekać…