Teksas - Pola śmierci 2011

Texas Killing Fields
Film

Od 1971 roku w okolicach miasta Teksas znaleziono ciała 61 kobiet. Miejscowy detektyw-służbista Mike Sounder (Sam Worthington) i jego partner z Nowego Jorku Burian Heigh (Jeffrey Dean Morgan) rozpracowują sprawę sadystycznego, seryjnego mordercy, który okrutnie okalecza swe ofiary, a potem porzuca ich ciała na pobliskich… zobacz więcej

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Sam Worthington
jako Mike Souder
Jeffrey Dean Morgan
jako Brian Heigh
Jessica Chastain
jako Pam Stall
Chloë Grace Moretz
jako Ann Sliger
Jason Clarke
jako Rule
Annabeth Gish
jako Gwen Heigh
Sheryl Lee
jako Lucie Sliger
Stephen Graham
jako Rhino
Corie Berkemeyer
jako Shauna Kittredge
Trenton Perez
jako Białoskóry dzieciak
Maureen Brennan
jako Pani Kittredge
Tony Bentley
jako Kpt. Bender

Od 1971 roku w okolicach miasta Teksas znaleziono ciała 61 kobiet. Miejscowy detektyw-służbista Mike Sounder (Sam Worthington) i jego partner z Nowego Jorku Burian Heigh (Jeffrey Dean Morgan) rozpracowują sprawę sadystycznego, seryjnego mordercy, który okrutnie okalecza swe ofiary, a potem porzuca ich ciała na pobliskich bagnach. Śledztwo jest bardzo trudne, a przeciwnik sprytny. Wygląda na to, że kolejna ofiarą ma być podopieczna Briana, nastoletnia Anne (Chloë Grace Moretz), która znika nagle bez śladu. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem. opis dystrybutora

Gatunek
Dramat, Kryminał, Thriller
Słowa kluczowe
morderstwo, na podstawie powieści, detektyw, oparty na faktach
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2011-09-09 (świat), 2012-03-21 (dvd)
Wytwórnia
Anchor Bay Films
Blue Light
Infinity Media (współpraca produkcyjna) zobacz więcej
Kraj produkcji
USA
Inne tytuły
The Texas Killing Fields (USA) (tytuł roboczy)
The Fields (USA) (tytuł roboczy)
Killing Fields (Francja)
The Dark Fields (Australia)
Wiek
od 16 lat
Czas trwania
105 minut
Wiadomości 2
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję. Nie mamy jeszcze recenzji użytkowników do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Czy wiesz, że? dodaj informacje
Ciekawostka

Żeby przygotować się do swoich ról, Sheryl Lee i Chloë Grace Moretz spędziły trochę czasu w ośrodku rehabilitacyjnym dla uzależnionych od narkotyków. zobacz więcej

Komentarze do filmu 10
Sebioslaw 3

Fabuła i tematyka w moim guście, ale realizacja całości mnie odrzuciła. Wytrzymałem 30 minut, typując mordercę. Przewinąłem na koniec i nie pomyliłem się ;-)

pajki_filmaniak 6

spodziewałem się troszkę lepszego filmu po obsadzie film był dla mnie przeciętny 6/10

lorelei 8

Smutne, jakim trzeba być debilem, żeby nie docenić oryginalności, dziwaczności, klimatyczności i urzekającej strony plastycznej tego filmu.

Barbarka88Rz 8

dla mnie ok, ciekawy mroczny klimat – Film mi się spodobał, zaciekawił i wciągnął. Fajnie mi się go oglądało i byłam zadowolona. Ma fajny, mroczny i tajemniczy klimat, który mi odpowiada i intryguje. Ma ciekawą obsadę, która dużo wnosi do filmu i jest jego ozdobą- porywczy Sam Worthington i męski Jeffrey Dean Morgan (który wiecznie myli mi się z Javier’em Bardem). "Dobrzy" bohaterowie są lepiej zaakcentowani, złe postacie nie są zbyt charyzmatyczne, (choć ten gostek z tatuażami trochę przeraża).

7/10. Możliwe, że bardziej utalentowany reżyser wydobyłby z filmu więcej, bo i takie opinie słyszałam, o niewykorzystanym potencjale, ale dla mnie było ok, podobało mi się to co zobaczyłam.

juskowiak 4

Gdzie był scenarzysta? – Dawno nie widziałem tak marnego scenariusza. To wszystko się rozłazi, irytuje, jest sztuczne i płaskie. Bohaterowie zachowują się raz irracjonalnie, raz az do bolu przewidywalnie. Fatalne dialogi.
Dobre zdjęcia, bardzo dobra obsada, niezle zdjecia – wykonanie bardzo marne. Widac, ze pani rezyser zajmowala sie jeduynie marnymi serialami. zadanie przeroslo ją i nie wróżę jej przyszłości.

4/10

Quagmire juskowiak

Widać nie odziedziczyła talentu po słynnym tacie :)

Santanico juskowiak 5

zdecydowanie nie odziedziczyła bo film miał duży potencjał,którego niestety nie wykorzystano.

juskowiak juskowiak 4

Ciekawe, czy gdyby nie jej koneksje, dostalaby ten film.

Quagmire juskowiak

Koneksje to nic złego w Hollywood, mogą pomóc odkryć prawdziwy talent tak jak w przypadku Jasona Reitmana, twórcy Dziękujemy za palenie i W chmurach który miał łatwiej dzięki ojcu Ivanowi od Pogromców Duchów. Tutaj akurat nie wyszło.

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Beznickowy
160 pkt.
2
jacks
66 pkt.
3
kaskader
53 pkt.
4
ferhin2
44 pkt.
5
tadek453
13 pkt.
6
Sweet_Foxy
10 pkt.
7
Kothbiro
8 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…