Reżyseria | Ocena | |
---|---|---|
Kelly Reichardt | ||
Chris Carroll
(asystent)
|
||
D.K. Johnston
(asystent)
|
||
Eric LaFranchi
(asystent)
|
||
Scenariusz | Ocena | |
Kelly Reichardt | ||
Jonathan Raymond | ||
Producenci | Ocena | |
Saemi Kim
producent
|
||
Neil Kopp
producent
|
||
Chris Maybach
producent
|
||
Anish Savjani
producent
|
||
Rodrigo Teixeira
producent
|
||
Brett Cranford
kierownik produkcji
|
||
Alejandro De Leon
producent wykonawczy
|
||
Larry Fessenden
producent wykonawczy
|
5,0
|
|
Todd Haynes
producent wykonawczy
|
9,0
|
|
Saerom Kim
producent wykonawczy
|
||
Roxane Mesquida
współproducent
|
7,0
|
|
Lourenço Sant'Anna
producent wykonawczy
|
||
Vincent Savino
współproducent
|
||
George Adams
nadzorca produkcji
|
||
Josh Rappaport
nadzorca postprodukcji
|
||
Aktorzy | Ocena | |
Peter Sarsgaard
Harmon
|
7,0
|
|
Jesse Eisenberg
Josh Stamos
|
6,8
|
|
Dakota Fanning
Dena Brauer
|
7,4
|
|
Alia Shawkat
Surprise
|
||
James Le Gros
Pracownik fabryki
|
||
Katherine Waterston
Anne
|
6,8
|
|
Clara Mamet
Jackie
|
||
Logan Miller
Dylan
|
||
Kai Lennox
Sean
|
||
Autumn Nidalmia
Mable
|
||
Barry Del Sherman
Corser
|
||
Jason Rojas
Aktywista
|
||
Mikey Kampmann
Aktywista
|
||
Matt Malloy
Właściciel łodzi
|
7,0
|
|
Paddric Fitzgerald
Pomocnik kelnera
|
||
Jeff Rowles
Pracownik sklepu spożywczego
|
||
Scott Patrick Green
Klient sklepu spożywczego
|
||
Joel Polinsky
Goose
|
||
Bart McCarthy
Farmer
|
||
Ernie Ephraim
Farmer
|
||
Gavin MacCartney
Dzieciak na campingu
|
||
Jonah Goergen
Dzieciak nad stawem
|
||
Oliver Goergen
Dzieciak nad stawem
|
||
Lew Temple
Wędrujący obozowicz
|
6,0
|
|
Nate Mooney
Kierowca z przebitą oponą
|
||
Jennifer Snook
Policjantka
|
||
Jackie Apodaca
Kobieta w spa
|
||
Christopher Liam Moore
Bibliotekarz
|
||
Kaiti Zemet
Pracownica sklepu sportowego
|
||
Griffin Newman
Kierownik średniego szczebla
|
||
Traber Charles Burns
Felix
|
||
Matthew Joel Flood
Szczęśliwy facet (niewymieniony w czołówce)
|
||
Luis Rodriguez
Facet Hip-Hop (niewymieniony w czołówce)
|
||
Spencer Scofield
Obozowicz / Płynący łodzią (niewymieniony w czołówce)
|
||
Wayne Sweat
Ogrodnik (niewymieniony w czołówce)
|
||
Zdjęcia | Ocena | |
Christopher Blauvelt | ||
Garrett Cantrell
(główna pomoc techniczna)
|
||
Kompozytorzy | Ocena | |
Jeff Grace | ||
Aurelia Cohen
(muzyka dodatkowa)
|
||
Smokey Hormel
(muzyka dodatkowa)
|
||
Jason O'Dea
(muzyka dodatkowa)
|
||
Daniel Wyatt
(muzyka dodatkowa)
|
||
Kostiumy | Ocena | |
Victoria Farrell | ||
Angelina Blandino | ||
Tanya Smith
(nadzorca kostiumów)
|
||
Montaż | Ocena | |
Kelly Reichardt | ||
Muzyka | Ocena | |
Charakteryzacja | Ocena | |
Sheila Trujillo-Gomez
charakteryzator
|
||
David Kennedy
fryzjer
|
||
Scenografia | Ocena | |
Elliott Hostetter
scenograf
|
||
Almitra Corey
dyrektor artystyczny
|
||
Virginia Yount
dekorator wnętrz
|
||
Jesse Cain
główny rekwizytor
|
||
James Emrich
stolarz
|
||
Tom Obed
główny konstruktor dekoracji
|
||
David Van Waverin
rekwizytor
|
||
Schuyler Telleen
projektant graficzny (niewymieniony w czołówce)
|
||
Dźwięk | Ocena | |
Andrea Gard
imitator dźwięku
|
||
Andrea Gard
montaż imitacji
|
||
Heather Gross
montaż efektów dźwiękowych
|
||
Morgan Hobart
mikrofoniarz
|
||
Bobby Johanson
mikser postsynchronu
|
||
Glenn Micallef
mikser
|
||
Frank Rinella
imitator dźwięku
|
||
Frank Rinella
montaż imitacji
|
||
Julia Shirar
mikser ponownego nagrania
|
||
Julia Shirar
nadzorujący montaż dźwięku
|
||
Kent Sparling
projektant dźwięku
|
||
Kent Sparling
mikser ponownego nagrania
|
||
Doug Winningham
imitator dźwięku
|
||
Doug Winningham
montaż imitacji
|
||
Lyle Hysen
nadzorca muzyki
|
||
Chris Swanson
nadzorca muzyki
|
||
Efekty specjalne | Ocena | |
Pozostała Ekipa | Ocena | |
Mark Bennett
dobór obsady
|
||
Laura Rosenthal
dobór obsady
|
||
Chris Connolly
efekty wizualne
|
||
Craig Waxman
efekty wizualne
|
||
Brian Duffy
koordynator kaskaderów
|
6,0
|
|
Jason Rodriguez
koordynator kaskaderów (dodatkowy)
|
||
Candace Hollinger
kaskader
|
||
Scott Patrick Green
fotosista
|
||
Jeremy Mackie
oświetlenie
|
||
Cedric Martin
operator steadicam
|
||
Stephen MacDougall
operator kamery (asystent)
|
||
Bruce A. Hostetler
dobór obsady (Oregon)
|
||
Dann Fink
dobór głosu (niewymieniony w czołówce)
|
||
Michael Hall
księgowy produkcji
|
||
Marlene McCarty
projekt czołówki
|
Pozostałe
Proszę czekać…