Venom 6.9

Dziennikarz Eddie Brock zostaje przypadkowo zaatakowany przez pozaziemską formę życia zwaną Venom. Od teraz, żeby przeżyć mężczyzna musi egzystować z nim w symbiozie.

Obsada

Reżyseria
Średnia
Ruben Fleischer 5.0
Spiro Razatos
(reżyser drugiej ekipy)
7.0
Alina Gatti (asystent) -
K.C. Hodenfield (asystent) -
Adam Morgan (asystent) -
Michael Saunders (asystent) -
Coalin Smith (asystent) -
Jason Halley (asystent) (San Francisco) -
David Keadell (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Kevin Lum (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Marlon Beyer Rieger (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Lisa C. Satriano (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Brittany Smith (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Jeff Hubbard (asystent) (druga ekipa) -
Robert Ratner (asystent) (druga ekipa) -
Nick Satriano (asystent) (druga ekipa) -
Matthew D. Smith (asystent) (dodatkowy) -
Scenariusz
Średnia
Kelly Marcel 1.0
Will Beall -
Scott Rosenberg (również) (historia) -
Jeff Pinkner
(również) (historia)
7.0
Todd McFarlane (postacie) -
David Michelinie (postacie) -
Producenci
Średnia
Avi Arad
producent
8.0
Matt Tolmach producent -
Amy Pascal
producent
-
Stan Lee
producent wykonawczy
10.0
Howard Chen producent wykonawczy -
Edward Cheng producent wykonawczy -
Tom Hardy
producent wykonawczy
7.5
David B. Householter producent wykonawczy -
Kelly Marcel
producent wykonawczy
1.0
Dana Robin kierownik produkcji -
Sumiko Braun
koordynator postprodukcji
-
Lacie Collins koordynator produkcji (asystent) -
Daniel Castle King koordynator produkcji -
Huxley Rodriguez koordynator produkcji (asystent) -
Marjorie Rudick koordynator produkcji -
Aktorzy
Średnia
Tom Hardy
Eddie Brock / Venom
7.5
Michelle Williams
Anne Weying
7.7
Riz Ahmed
Carlton Drake / Riot
6.0
Jenny Slate
Dr Dora Skirth
4.5
Peggy Lu
Pani Chen
5.0
Sope Aluko
Dr Rosie Collins
5.0
Ron Cephas Jones
Jack
5.0
Melora Walters
Maria, bezdomna kobieta
7.0
Reid Scott
Dr Dan Lewis
5.0
Scott Haze
Roland Treece, szef ochrony
5.0
Wayne Pére
Dr Emerson
-
Michelle Lee
Donna Diego
4.0
Malcolm C. Murray
Lewis Donate
-
Woody Harrelson
Cletus Kasady
7.9
Kurt Yue Tłumacz w kontroli lotów -
Chris O'Hara
JJ Jameson III, astronauta
-
Emilio Rivera
Richard, strażnik na korytarzu
7.0
Amelia Young Allie -
Ariadne Joseph Producentka telewizyjna Eddiego -
Deen Brooksher Strażnik Drake'a -
David Jones Strażnik Drake'a -
Roger Yuan
Eel, właściciel wiejskiegosklepu
-
Woon Young Park
Gangster w malezyjskiej wiosce
-
Patrick Chundah Chu Gangster w malezyjskiej wiosce -
Mac Brandt
Jack, barman
-
Vickie Eng
Starsza kobieta w wiosce
6.0
Nick Thune Beardo w barze -
Michael Dennis Hill Reporter telewizyjny -
Sam Medina
Bandyta
-
Scott Deckert
Hałaśliwy sąsiad Ziggy
-
Lauren Richards Dziewczyna Ziggiego -
Jared Bankens
Isaac
-
Lucas Fleischer
Strażnik przy bramie
-
Diesel Madkins Ochroniarz laboratorium -
Otis Winston Strażnik -
Zeva DuVall Dziewczynka -
Selena Anduze Kierowniczka bistro -
Brittany L. Smith Hostessa w bistro -
Jordan Foster Kelner -
Jane McNeill
Klientka restauracji
4.0
Victor McCay
Klient rastauracji
-
Elizabeth Becka Klientka restauracji -
Ron Prather Klient restauracji -
Marcia White Klientka restauracji -
Javier Vazquez Jr. Technik MRI -
Ellen Gerstein Kobieta z psem w szpitalu / Pani Manfredi -
Martin Bats Bradford
Jacob
6.0
Steven Teuchert Facet -
Al-Jaleel Knox Stoner Dude -
Brandon Morales
Oficer kontroli
-
Michael Burgess Technik lotu -
Matthew Cornwell
Dyrektor OPS
-
David Fleischer Specjalista trajektorii lotu -
DJames Jones Ochroniarz -
Angela Davis Ewakuujący się naukowiec -
Stan Lee
Spacerujący z eleganckim pcen
10.0
Wade Williams
Strażnik więzienny
6.5
Van Marten Policjant z San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
Jock McKissic Sanitariusz (niewymieniony w czołówce) -
Daniela Gaskie Naukowiec / Technik w laboratorium (niewymieniony w czołówce) -
Apollo GT Wieśniak (niewymieniony w czołówce) -
Kayko Thompson Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Marcella Bragio Sąsiadka (niewymieniony w czołówce) -
William W. Barbour Sąsiad (niewymieniony w czołówce) -
Donald K. Overstreet Specjalista ds. operacji (niewymieniony w czołówce) -
Christian Convery Joey (lat 8) (niewymieniony w czołówce) -
Michelle Fang Technik (niewymieniony w czołówce) -
Sailor Larocque Dziewczyna (niewymieniony w czołówce) -
Laura Distin Klientka restauracji (niewymieniony w czołówce) -
Chris Ward Pieszy w San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
JB Tadena Oficer S.W.A.T. (niewymieniony w czołówce) -
James J. Fuertes Kelner (niewymieniony w czołówce) -
Amy Le Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Boston Rush Freeman Nastolatek (niewymieniony w czołówce) -
Carl Collanus Marynarz (niewymieniony w czołówce) -
Patrick Brown Najemnik (niewymieniony w czołówce) -
Emelita T. Gonzalez Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
Carter Burch Naukowiec / Technik w laboratorium (niewymieniony w czołówce) -
Khalid Ghajji Członek S.W.A.T. (niewymieniony w czołówce) -
Joseph Amey Najemnik / Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Denney Pierce
Kierowca najemników (niewymieniony w czołówce)
6.0
Chris Stein Operator kontroli lotów (niewymieniony w czołówce) -
Cassie Hendry Biznesmenka / Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Phil Tyler Dowódca S.W.A.T. (niewymieniony w czołówce) -
Tsi Chin Li-McCall Wieśniaczka (niewymieniony w czołówce) -
James D. Weston II
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Grace Wan Aktorka (niewymieniony w czołówce) -
John Gettier Członek S.W.A.T. (niewymieniony w czołówce) -
Jake Hanson Klient klubu ze striptizem (niewymieniony w czołówce) -
Kevin Carscallen Marynarz (niewymieniony w czołówce) -
Marquis Magwood Naukowiec / Technik w laboratorium (niewymieniony w czołówce) -
Homero Lopez Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Ronnie Yelverton Strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce) -
Ray Benitez Szef kuchni bistro (niewymieniony w czołówce) -
John Ozuna Johnson, strażnik więzienny (niewymieniony w czołówce) -
Mary Lu Marr Klientka kawiarni (niewymieniony w czołówce) -
John Lobato Policjant z San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
Elgin Lee Klient restauracji (niewymieniony w czołówce) -
Paul Pillsbury Pracownik składowiska substancji niebezpiecznych (niewymieniony w czołówce) -
David King Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Paul Barlow Jr. Nauczyciel na wycieczce (niewymieniony w czołówce) -
Vaughn Myovich Pieszy w San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
Micah Strażnik (niewymieniony w czołówce) -
Tianna Hazard Matka chłopca (niewymieniony w czołówce) -
Megan Aldrich Piesza (niewymieniony w czołówce) -
Yvette Miner Pracownica sklepu (niewymieniony w czołówce) -
Buddy Rahming Biznesmen (niewymieniony w czołówce) -
Angelina Technik (niewymieniony w czołówce) -
Cabran E. Chamberlain Turysta w San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
Kim Christopher Codella Pasażerka kolejki (niewymieniony w czołówce) -
M. Shawn Cunningham Bezdomny (niewymieniony w czołówce) -
Anthony B. Harris Klient restauracji / Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Susanne B McGavin Pasażerka kolejki (niewymieniony w czołówce) -
Cosmo Millan Pieszy (niewymieniony w czołówce) -
Timothy D. Montjoy Klient restauracji (niewymieniony w czołówce) -
Ed Moy
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
6.0
Jeff Redlick
Pieszy (niewymieniony w czołówce)
-
Jessica Dawson Strong
Klientka restauracji (niewymieniony w czołówce)
-
Cerith Taylor Pasażer metra w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce) -
G.S. Wade II Wykidajło w klubie ze striptizem (niewymieniony w czołówce) -
A. Marshal Ward Pacjent (niewymieniony w czołówce) -
Amanda Marie Wilkinson Osoba oglądająca wystawy sklepowe (niewymieniony w czołówce) -
Shawn Yee Kierowca w San Francisco (niewymieniony w czołówce) -
Zdjęcia
Średnia
Matthew Libatique
(kierownik zdjęć)
8.0
Jacques Haitkin
(kierownik zdjęć) (San Francisco)
7.0
Greg Baldi (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
Igor Meglic (kierownik zdjęć) (druga ekipa) -
David B. Nowell
(dyrektor ds. fotografii lotniczej)
9.0
Peter Zuccarini (dyrektor ds. fotografii podwodnej) -
Jordan Findlay (główna pomoc techniczna) -
Kerry Rawlins (główna pomoc techniczna) -
Craig R. Owens (główna pomoc techniczna) (dodatkowe zdjęcia) -
Peter Chrimes (główna pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Mike Black (pomoc techniczna) -
Michael Cape (pomoc techniczna) -
Keith Gaynor (pomoc techniczna) -
Christopher Montgomery (pomoc techniczna) -
Nicholas Tredway (pomoc techniczna) -
Gregory M. Childers (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Gregory Collis (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Don L. Henderson (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Richard A. Hunt (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Robert 'Boomer' McCann (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Gill Wright (pomoc techniczna) (San Francisco) -
Graham Byrnes (pomoc techniczna) (dodatkowy) -
Jimmy Hendrix (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Raul J. Marin (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jeff Sterner (pomoc techniczna) (druga ekipa) -
Jordan Gehrig (pomoc techniczna) (druga ekipa) (Atlanta) -
Jay Coakley (pomoc techniczna) (druga ekipa) (San Francisco) -
Joe Heath (pomoc techniczna) (druga ekipa) (San Francisco) -
Ernie Kunze (pomoc techniczna) (druga ekipa) (San Francisco) -
Chris McCracken (pomoc techniczna) (druga ekipa) (San Francisco) -
Christofer Moscoso (pomoc techniczna) (druga ekipa) (San Francisco) -
Kompozytorzy
Średnia
Ludwig Göransson -
Kostiumy
Średnia
Kelli Jones -
Kate Abraham -
Jason Blackman -
Dustin Fletcher -
Jimmy Jay -
Jordan Johnson -
James David Leal -
Gina Nalli -
Luis G. Reyes -
Allie Venrick -
Kate Duke (Tom Hardy) -
Andrea Cooper (San Francisco) -
Chris Proctor (San Francisco) -
Valerie White (San Francisco) -
Diane Cornelius (dodatkowy) (San Francisco) -
Jessie Aiken (asystent) -
Elizabeth Dylewski (asystent) -
Ashley Heathcock (asystent) -
Abs Petit (asystent) -
Madeline L. Berger (produkcja kostiumów) (asystent) (San Francisco) -
Montaż
Średnia
Alan Baumgarten 8.0
Maryann Brandon 6.0
Ben Cox (asystent) -
Alan Z. McCurdy (asystent) -
Charlie B. Spaht (asystent) -
Lindsay Tessier (asystent) -
Jane Tones (asystent) -
Nick Coker (asystent) (druga ekipa) -
Charakteryzacja
Średnia
Jay Wejebe nadzorca charakteryzacji -
Addison Foreman nadzorca charakteryzacji (druga ekipa) (Atlanta) -
Aida Scuffle główny charakteryzator -
Gary Archer efekty specjalne makijażu -
Stephan Dupuis główny charakteryzator (San Francisco) (druga ekipa) -
Jonah Levy efekty specjalne makijażu -
Andy Fowler efekty specjalne makijażu -
Todd Watson efekty specjalne makijażu -
Will Zuidema efekty specjalne makijażu -
Kaylee Swisher efekty specjalne makijażu (asystent) -
Heather Beauvais charakteryzator -
Daniel McGraw charakteryzator -
Jordan Venetis charakteryzator -
Sarah Coy charakteryzator (San Francisco) -
Stephan Dupuis charakteryzator (San Francisco) -
Angela Levin charakteryzator osobisty: Michelle Williams -
Audrey Doyle projektant makijażu: Tom Hardy 7.0
Adruitha Lee
nadzorca stylizacji
-
Mary Everett główny stylista -
Kimberly Carlson główny stylista (San Francisco) (druga ekipa) -
Leay Cangelosi fryzjer -
Tracie Morrison fryzjer -
Kimberly Carlson fryzjer (San Francisco) -
Dena Fayne fryzjer (San Francisco) -
Scenografia
Średnia
Oliver Scholl scenograf 8.0
Alice Felton dekorator wnętrz -
Christophe Couzon dyrektor artystyczny -
Doug Fick dyrektor artystyczny -
Martin Gendron dyrektor artystyczny -
Gregory S. Hooper dyrektor artystyczny -
Drew Monahan dyrektor artystyczny -
Troy Sizemore dyrektor artystyczny 7.0
James F. Truesdale dyrektor artystyczny 8.0
Nanci Noblett dyrektor artystyczny (San Francisco) -
Nathan Krochmal dyrektor artystyczny (asystent) -
Kristen Nowotarski dyrektor artystyczny (asystent) -
Mari Lappalainen dyrektor artystyczny (asystent) (dodatkowe zdjęcia) -
Brian Baker projektant wnętrz -
Julie Vash projektant wnętrz -
Marc Baird scenopis obrazkowy -
Robert Consing scenopis obrazkowy -
John Coven scenopis obrazkowy -
David E. Duncan scenopis obrazkowy -
Benton Jew scenopis obrazkowy -
Anthony Liberatore scenopis obrazkowy -
David J. Negron Jr. scenopis obrazkowy -
Dan Sweetman scenopis obrazkowy -
Gary Damian Thomas scenopis obrazkowy -
Monica Fedrick projektant graficzny -
Kevin Kalaba projektant graficzny (dodatkowe zdjęcia) -
Andi Denney projektant graficzny (asystent) -
Lauren Abrams malarz (San Francisco) -
Stewart D. Allen rekwizytor (dodatkowy) (San Francisco) -
Michael Q. Banks główny architekt -
Boyd Bossler główny architekt -
Max Bozeman główny rekwizytor -
Jason Byers malarz (San Francisco) -
Erin Choroszylow rekwizytor (asystent) -
Lauren Coghlan malarz -
Dan Crowder rekwizytor -
D. Tobias Denney główny rekwizytor (druga ekipa) -
Steven DeSantis koordynator konstrukcji -
Michael Diersing koordynator konstrukcji (Los Angeles) -
Alonzo Edwards rzeźbiarz -
Michael Faretta malarz -
Matthew Lee Flory rekwizytor -
Kel Genovese rekwizytor (asystent) -
Alexis Gomez rekwizytor -
Vanessa Grayson
rekwizytor (asystent) (dodatkowy)
-
Clark Grimes rekwizytor -
Mike Helbig rekwizytor (San Francisco) -
Peter Hudson rekwizytor (San Francisco) -
Scott Johnson rekwizytor -
William Craig Johnson rekwizytor -
Riley 'Sean' Jones główny rekwizytor (dodatkowe zdjęcia) (druga ekipa) -
Tani Kunitake ilustrator -
Maxfield Ladish rekwizytor -
Mike Malone rekwizytor (Los Angeles) -
William C. Martin rekwizytor (asystent) (San Francisco) -
Stephen McNally malarz (San Francisco) -
Michael Mestas główny konstruktor dekoracji (dodatkowe zdjęcia) -
John Micheletos główny konstruktor dekoracji (druga ekipa) (San Francisco) -
Seth Miller rekwizytor (San Francisco) -
Sam Moore rekwizytor (dodatkowy) (San Francisco) -
Anna Rogers główny rekwizytor (asystent) (druga ekipa) (San Francisco) -
Josh Roth główny rekwizytor -
Will Sanches malarz -
Joshua Shomo rekwizytor -
Brett C. Smith główny konstruktor dekoracji -
Meg Hyatt Snow malarz -
Michelle Spreuer malarz -
Louis Visco rekwizytor (San Francisco) -
Joe Voltolin główny architekt -
Doug E. Williams koordynator konstrukcji (San Francisco) -
Ron Licari zbrojmistrz -
Dźwięk
Średnia
Jon Ailetcher mikser -
Kyle Arzt technik miksu -
Kami Asgar nadzorujący montaż dźwięku -
Ian Bender mikrofoniarz -
Michael Broomberg imitator dźwięku -
Scott Cannizzaro mikser postsynchronu -
Patrick Christensen mikser postsynchronu -
Matt Derber mikrofoniarz (druga ekipa) -
Will Files mikser ponownego nagrania -
Will Files nadzorujący montaż dźwięku -
Nerses Gezalyan mikser imitacji -
Devin Golub mikser (druga ekipa) -
Robin Harlan imitator dźwięku -
Colin Heath mikrofoniarz (dodatkowy) (druga ekipa) -
Gary A. Hecker imitator dźwięku -
Scott Kinzey mikser (druga ekipa) -
Michael B. Koff mikser -
Ken McGill montaż efektów dźwiękowych -
Sarah Monat imitator dźwięku -
Matthew Nicolay mikser (druga ekipa) -
Kevin O'Connell mikser ponownego nagrania -
Jesse Parker mikser (dodatkowe zdjęcia) -
Ailene Roberts montaż dźwięku (asystent) -
Fred Runner mikrofoniarz (druga ekipa) -
Randy Singer mikser imitacji -
Jake Slaney mikser (druga ekipa) -
Robert Stambler projektant dźwięku -
Chris Terhune montaż efektów dźwiękowych -
Gabe Hilfer nadzorca muzyki -
Efekty specjalne
Średnia
Joel P. Blanchard nadzorca efektów specjalnych -
J.D. Schwalm nadzorca efektów specjalnych 9.0
Eric Cook koordynator efektów specjalnych -
Colleen Daniel koordynator efektów specjalnych -
Eric Frazier koordynator efektów specjalnych (druga ekipa) 9.0
Carlos Scally efekty specjalne -
Cody Bosia technik (San Francisco) -
Sean House technik (San Francisco) -
John McLeod technik (San Francisco) 9.0
I.J. Van Perre technik (San Francisco) -
Heather Hutton technik -
Josh Cerven technik -
Jeremy Farlow technik -
Roland Fullajtar technik -
Gregory Nic Nicholson technik -
Barry Hart technik -
Joshua von Badinski technik -
Skylar Gorrell pirotechnik -
Pozostała Ekipa
Średnia
Chris O'Hara
koordynator kaskaderów
-
Spiro Razatos
koordynator kaskaderów
7.0
Jack Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Andy Gill
koordynator kaskaderów (druga ekipa)
-
Tim Connolly
koordynator walk
8.0
Daniel Hernandez koordynator walk -
Cory DeMeyers kaskader dublujący: Riz Ahmed -
Sara Holden
kaskader dublujący: Michelle Williams
-
C.C. Ice kaskader dublujący: Melora Walters -
Jimmy N. Roberts
kaskader dublujący: Tom Hardy
-
Jacob Tomuri
kaskader dublujący: Tom Hardy
-
Remington Steele kaskader dublujący: Scott Haze -
Keil Oakley Zepernick kaskader dublujący -
Dorian Kingi
kaskader dublujący
6.0
Loyd Bateman
kaskader
-
Calvin Dean
kaskader
6.0
Stephane Feruch kaskader -
Khalid Ghajji kaskader -
Jason Gray
kaskader
-
Michael Hansen kaskader -
Matthew R. Anderson
kaskader
-
Ben Aycrigg kaskader -
Gregory J. Barnett
kaskader
-
Michael H. Barnett kaskader -
Brandon Beckman kaskader -
JoAnn Bernat kaskader -
Chad Bowman kaskader -
Rico Burgos kaskader -
Max Calder
kaskader
-
Jwaundace Candece
kaskader
-
Rocky Capella
kaskader
-
RJ Casey kaskader -
Pat Chu kaskader -
David Conk kaskader -
Shawn Crowder
kaskader
-
Jahnel Curfman
kaskader
6.0
Keith Splinter Davis kaskader -
R.J. De La Fuente kaskader -
Cory DeMeyers kaskader -
Joe Dryden
kaskader
-
Kevin Dyer kaskader -
Richard Epper kaskader -
John Escobar kaskader -
Jonathan Quinn Escobar kaskader -
Jimena Ferrante kaskader -
Jacob Garcia kaskader -
Katie Gill
kaskader
-
Kelly Gill kaskader -
Daniel Graham kaskader -
David M. Graves
kaskader
-
Daniel Hargrave kaskader -
Regis Harrington
kaskader
-
Alexander Hashioka Oatfield kaskader -
Zac Henry
kaskader
-
Jason Charles Hill kaskader -
Brett A. Jones kaskader -
Adam Lytle kaskader -
Jeremy Marinas kaskader -
Richard Marrero kierowca -
Aaron Matthews kaskader -
Kyle Mclean kaskader -
Mike Mukatis
kaskader
-
Spencer Mulligan kaskader -
Jessica Nam kaskader -
Niko Nedyalkov kaskader -
Leon Ngo kaskader -
Jane Oshita kaskader -
Allan Padelford
kaskader
-
Woon Young Park
kaskader
-
Natasha Paul kaskader -
Matt Philliben kaskader -
Kelly Róisín kaskader -
Ayami Sakaeda kaskader -
Maya Santandrea kaskader -
Courtney Schwartz
kaskader
-
Eric Stratemeier kaskader -
Robert Shavers kaskader -
John J. Shim kaskader -
Nick Stanner kaskader -
Jaye Tyroff kierowca -
Tony Vo kaskader -
Nancy Young
kaskader
-
Kris A. Jeffrey kaskader -
Kirk A. Jenkins kaskader -
Jess King
kaskader
-
Michael McGuire kaskader -
T. Ryan Mooney
kaskader
-
Anthony Nguyen
kaskader
-
Daniel Norris kaskader -
Jon Walker Schmidt kaskader -
Don Thai Theerathada
kaskader
-
Phil Tyler kaskader -
Craig Henningsen
kaskader (dodatkowe zdjęcia)
7.0
Greg Dela Riva układacz -
Ryan Mari układacz -
Jose L. Vasquez
układacz (dodatkowe zdjęcia)
-
David Alessi kierowca precyzyjny -
Tye Claybrook Jr. kierowca precyzyjny -
William W. Barbour kierowca precyzyjny -
Polly Mitchell Giles kierowca precyzyjny -
Donn Andrew Simmons kierowca precyzyjny -
Dave Moro kierowca precyzyjny -
Darlene Nesson kierowca precyzyjny -
Jalil Jay Lynch
kierowca
-
Keith Adams kierowca -
Jennifer Caputo
kierowca
-
Joe Bucaro III
kierowca
-
Tony Hunt kierowca -
Steve Kelso
kierowca
-
Henry Kingi
kierowca
8.0
Robert Nagle kierowca -
Michael Owen
kierowca
-
Allan Padelford
kierowca
-
Charlie Picerni
kierowca
6.5
Thom Williams
kierowca
-
Lucy Louisa Stevens dubler: Michelle Williams -
Dean Mitchell dubler: Tom Hardy -
Tyler Lee Allen dubler -
William W. Barbour dubler -
Daniel Parish dubler -
Donn Andrew Simmons dubler -
John Papsidera dobór obsady -
Marissa Blair dobór obsady (asystent) -
Rose Locke dodatkowy dobór obsady -
Caitlin Well dodatkowy dobór obsady -
Leonardo Bonisolli główny animator -
George Meppadath Kurian główny animator -
Minar Bidaye główny animator -
Fons Schiedon główny animator -
Steve White główny animator -
Oskar Urretabizkaia animator postaci -
Carlos M. Rosas animator postaci -
Umit Calik animator -
Renjith Chundakkad animator -
Evan Clover animator -
Karna Contractor animator -
José Luis de Lucas animator -
Tomás Gutierrez animator -
Gábor Kiss animator -
Anukalp Kulshreshtha animator -
Sherin Mahboob animator -
Alvaro Martin animator -
Charly Mauri animator -
Andrew Mills animator -
Giacomo Mora animator -
Benoit Paillard animator -
Thomas Phillips-Howard animator -
Jack Preston animator -
Karunakar Reddy animator -
Benjamin Reicher animator -
Jay Roxas animator -
Dan Santos animator -
Suku Sibi.K. animator -
Emanuel Strixner animator -
Joe Tarrant animator -
Matthew Boston animator -
Suvi Jokiniemi animator -
John Kay animator -
Michael Hall Mauritzen animator -
Robin Purdy animator -
Matthias Reiche animator -
Amelie Talarmain animator -
Chris Tost animator -
Ricardo Perez
kierowca precyzyjny (niewymieniony w czołówce)
-
Shannon Herring dodatkowy dobór obsady (asystent) (niewymieniony w czołówce) -
Jay Echols animator (niewymieniony w czołówce) -
Borja Hernandez Abellan zecer -
Brian Adler efekty wizualne -
Lydia Aguilar zecer -
Nawaz Alamgir efekty wizualne -
Juan Alonso zecer -
Pedro Amann dyrektor techniczny -
Sneha Amin zecer -
Jarrod Anderson dyrektor techniczny -
Isabel Arboleya koordynator efektów wizualnych -
Ashin Ashroff dyrektor techniczny -
Aleksandar Atanasov dyrektor techniczny -
Alexy Auffeves zecer -
Crystal Awabdy producent efektów wizualnych (asystent) -
Daniel Baldwin nadzorca efektów wizualnych -
Giedre Balseviciute koordynator efektów wizualnych -
Aviv Bar-Ami efekty wizualne -
Judy Barr zecer -
Rohan Barve efekty wizualne -
Sourabh Batra dyrektor techniczny -
Alexis Baudoin efekty wizualne -
Didem Bayrak dyrektor techniczny -
Debjani Bhadra dyrektor techniczny -
Rasghania Bharat koordynator efektów wizualnych -
Laksh Bhatnagar dyrektor techniczny -
Jatin Bhavsar kierownik produkcji efektów wizualnych -
Yogesh Bhavsar dyrektor techniczny -
Leonardo Bianchi dyrektor techniczny -
Richard Binnington producent efektów wizualnych (asystent) -
Jonathan Bird dyrektor techniczny -
Ajay Bisht dyrektor techniczny -
Kunal Biswas zecer -
Ryan Borah efekty wizualne -
Dionysis Bouloutzas dyrektor techniczny -
Pablo M. Bravo tworzący w technologii cyfrowej -
Mark Breakspear nadzorca efektów wizualnych -
Dan Breckwoldt nadzorca komponowania -
Simon Burke dyrektor techniczny -
Jake Burstein dyrektor techniczny -
Ean Carr nadzorca efektów wizualnych -
Antonio Carranza Pérez dyrektor techniczny -
Dara Cazamea efekty wizualne -
Srikanth Chandu dyrektor techniczny -
James Charles dyrektor techniczny -
Abhisek Chatterjee dyrektor techniczny -
Prafull Chauhan efekty wizualne -
Keith Cheuk dyrektor techniczny -
Milind Chogle dyrektor techniczny -
Caleb Choo efekty wizualne -
Céline Chotard efekty cyfrowe -
Deepak Choudhary efekty wizualne -
Carlos Ciudad producent efektów wizualnych -
Sean Coonce zecer -
Francesco Cosatti zecer -
Mathew Crisp zecer -
Kristofer Cross koordynator efektów wizualnych -
Jing Cui dyrektor techniczny -
Inëz Czymbor koordynator efektów wizualnych (druga ekipa) -
Marco D'Ambros dyrektor techniczny -
Onkar Ashok Dahare dyrektor techniczny -
José María De La Puente producent efektów wizualnych (dodatkowy) -