Dawny gwiazdor, Sandy Kominsky, i jego odwieczny agent, Norman Newlander, nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Michael Douglas (Kominsky) i Alan Arkin (Newlander), obaj nagrodzeni Oscarem, wcielają się w dwóch podstarzałych przyjaciół zmagających się z codziennością w Los Angeles, czyli mieście, które nade wszystko ceni młodość i piękno.
Odcinki 22 dodaj odcinek
Sezony
Lata
Sandy angażuje się w znajomość z nową studentką i odkłada wizytę u starego przyjaciela, który chce się z nim zobaczyć. Norman mierzy się z trudną sytuacją w domu.
Sandy pomaga Normanowi zorganizować pewne wydarzenie i zaprasza Lisę na nietypową randkę. Norman robi furorę na zajęciach Sandy’ego.
Sandy musi zaradzić coraz bardziej palącemu problemowi z prostatą i pogodzić drących ze sobą koty studentów. Norman też ma na głowie utrapienie — niesforną córkę Phoebe.
Sandy czeka na wyniki badań. Dobrze, że ma obok siebie Normana. Napięcie między Normanem i Phoebe rośnie coraz bardziej.
Norman martwi się, że podjął złą decyzję w związku z Phoebe. Sandy chce zrobić kolejny krok w relacjach z Lisą.
Norman i Sandy zawożą Phoebe na odwyk, a następnie spędzają noc w kasynie. Sandy dostaje pismo ze skarbówki i dowiaduje się, że Lisa jest na niego wściekła.
Norman zastanawia się, jak mógłby zaradzić problemom finansowym Sandy’ego. Mindy pomaga ojcu w sprawie podatkowej. Sandy próbuje naprawić relację z Lisą.
Norman je lunch z owdowiałą przyjaciółką Eileen. Sandy i Norman idą na imprezę charytatywną dla chorych na Parkinsona. Normana prześladuje pewna kobieta z przeszłości.
Sandy ma wątpliwości co do mężczyzny, z którym umawia się Mindy. Norman spotyka się ze starą sympatią. Sandy próbuje przekazać uczniom odrobinę prawdy o aktorskim życiu.
Norman i Madelyn zbliżają się do siebie, spędzając czas w Santa Barbara. Kiedy Sandy poznaje chłopaka Mindy, odkrywa, że wiele ich łączy.
Mindy nie jest zachwycona przyjaźnią swojego ojca z jej chłopakiem. Córka Normana kończy odwyk i wraca do domu podczas wizyty Madelyn.
Relacje z dwoma kobietami zmuszają Sandy’ego do refleksji nad własnym zmieniającym się libido. Norman próbuje pogodzić się z Phoebe i Madelyn.
Sandy namawia Normana do wykonania wielkiego gestu wobec Madelyn. Kiedy Martin przechodzi problemy zdrowotne, Sandy postanawia zrobić kompleksowe badania.
Pomimo namów Normana Sandy nie chce podzielić się ważną wiadomością z Mindy. Norman i Madelyn dochodzą do porozumienia.
Wypadek zmusza Sandy’ego do wyznania prawdy Mindy. Po odwiedzeniu groby Eileen Phoebe próbuje pogodzić się z Normanem, ale nie kończy się to dobrze.
Podczas gdy Norman rozważa emeryturę, niespodziewany gość zmusza go do przemyślenia swojego życia duchowego. Sandy’emu nie podoba się to, co Mindy robi w studiu.
Gdy Norman umiera, bliskie mu osoby dzielą się na pogrzebie dość krępującymi wspomnieniami. Sandy wspomina zaś ich przyjaźń, która przetrwała długie lata.
Sandy otrzymuje w spadku pokaźną sumę, ale jako wykonawca testamentu Normana ma na głowie ogromny problem. Mindy zaczyna inaczej patrzeć na Martina.
Phoebe, Robbie, Mindy, a także mama Mindy, Roz, mają dość finansowych ograniczeń, jakie stawia im Sandy. Między Sandym a Martinem wybucha kłótnia.
Na zajęciach Sandy’ego pojawia się znany aktor i zaczyna siać ferment. Sandy i Roz zaczynają dobrze się ze sobą rozumieć. Sandy otrzymuje niespodziewaną ofertę.
Phoebe i Robbie przedstawiają Sandy’emu kolejny pomysł na wydanie spadku. Sandy zaczyna pracę nad nową rolą.
Nadchodzi radosny dzień dla młodej pary. Czas płynie, nikczemne plany biorą w łeb, a marzenia się spełniają.
Więcej informacji

Ogólne

Czy wiesz, że?

  • Ciekawostki
  • Wpadki
  • Pressbooki
  • Powiązane
  • Ścieżka dzwiękowa

Fabuła

Multimedia

Pozostałe

Proszę czekać…