FDB.PL 1127 nowy temat
szukaj Kategorie

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Czat? 13
Manna

Czy ktos w ogole czatuje w tym towarzystwie, czasami?

homerowa

czasami wchodzilam ale nigdy nikogo nie bylo :-(

Manna

a jestes teraz?

homerowa

oj chybq sie nie uda, wyskakuje mi error, chyba musze jeszcze raz zainstalowac Jave.

Manna

Mam to samo :(

Trophy

Ja wchodzę, ale właśnie nigdy nikogo nie ma. ;(

Manna

ja jestem. Nie ma mnie?
:)

Anita_Nowakowska

ja tam Cię widzę ;)

Elros

> Anita Nowakowska o 2007-09-23 22:09:35 napisał:
>
> ja tam Cię widzę ;)

Może by warto ustalić stałe pobyty użytkowników tego serwisu na czacie? Wtedy i każdego by się widziało ;D

Proponuję: piątek, sobota, niedziela, środa, od godziny 17 do godziny nieokreślonej :D
Jakieś pomysły? :]

Manna

Jest czwartek, wiem. No, ale jestem na czacie. Moze ktos jeszcze…?

Spinnaker

> Manna o 2007-09-27 21:38:55 napisał:
>
> Jest czwartek, wiem. No, ale jestem na czacie. Moze ktos jeszcze…?

Może ktoś jeszcze…?

Chemas

@Manna
Odświeżę temat, proszę nie mieć za złe, ostatnio przeglądam z ciekawości stare posty i częściowo też dla orientacji ;)

Ale do rzeczy, czy w ogóle istnieje ten czat, czy może są jakieś inne metody komunikacji "na żywo" między userami?

Anonimowy

@Chemas

Ja tam żadnego czatu nie widzę. Szkoda też, że na Fdb nie można dodawać znajomych.

Chemas

@Robert_DeNiro zgadzam się, z tego co wiiem to w planach jest coś podobnego ale w innej formie, gdzieś tam kiedyś czytalem.
A co do czatu, że nie ma to wiem, ale kiedyś chyba był, co wynika chociażby z tego odświeżonego wątku. Chyba, że to był tylko jakiś chatroom

Proszę czekać…