• FDB.PL — 991

Forum techniczne fdb.pl. Zgłoś błędy zauważone na stronie, pisz opinie na jej temat. Strona ta jest dla Was i zależy nam aby spełniała Wasze oczekiwania.

Temat wątku - Nowy wygląd strony filmowej

• Grzegorz_Derebecki

Przymierzamy się do odpalenia nowego wyglądu strony filmowej. Potrzebujemy zmiany by móc łatwiej wprowadzać tam nowe funkcjonalności, by bardziej ujednolicić wygląd z tym co mamy na stronie głównej.

Przykładowe strony:
      https://fdb.xan.pl/film/857048-joker
      https://fdb.xan.pl/film/10138-mroczny-rycerz
      https://fdb.xan.pl/film/635449-avengers-wojna-bez-granic
      https://fdb.xan.pl/film/59773-dexter

Grzegorz Derebecki
      mailto: grzegorz.derebecki@fdb.pl

• -
      • +
      • +2
    • tadeusz70

@Grzegorz_Derebecki

Ładnie to wygląda

• -
      • +
      • 0
    • JoShiMa

@Grzegorz_Derebecki na pewni będzie bardziej czytelne to wszystko.

• -
      • +
      • 0
    • ar23s

@Grzegorz_Derebecki
      A ciemny motyw portalu kiedy będzie? :P Jak się pojawi ciemniejszy kolor + ten nowy wygląd to już będzie petarda, bo ciągle tutaj standardowy biały, czasami szału można dostać xD

• -
      • +
      • +1
    • Grzegorz_Derebecki

@ar23s Jeszcze nad nim nie pracuje ale dobrze, że przypominasz. Jak wiecej osób na niego zagłosuje to na pewno przyspieszą prace nad jego wprowadzeniem.

Grzegorz Derebecki

• -
      • +
      • +2
    • ZSGifMan

@ar23s

Ja też głosuję na ciemną stronę (mocy ;) FDB!

@Grzegorz_Derebecki

Słuchaj, jakbyś chciał to po uzgodnieniu jakichś podstaw projektu "ciemny FDB" i nakreśleniu szkieletu oraz jego schematów mógłbym Ci pomóc ogarnąć kilka CSS-ów, bo wiem jaka to monotonna i upierdliwa robota jest, a dzięki temu na pewno będzie szybciej. Będziesz miał też więcej czasu na inne rzeczy.

• -
      • +
      • +1
    • Grzegorz_Derebecki

@ZSGifMan Obecnie strona używa 3 layoutów. Jak już będę robił strone ciemną to tylko dla najnowszego więc najpierw chciałbym zmigrować jak najwiecej stron na nowy wygląd.

Dodatkowo style tworzymy nie w css ale scss i dla ciemnego tła planuje po prostu ponadpisywać zmienne by wygladały dobrze ale muszę to jeszcze przemyśleć.

Grzegorz Derebecki

• -
      • +
      • 0
    • Robert_DeNiro

@Grzegorz_Derebecki

Mam tylko nadzieję, że ciemny motyw FDB będzie opcjonalny, a dalej będę mógł używać obecnego jasnego.

• -
      • +
      • 0
    • Grzegorz_Derebecki

@Robert_DeNiro na pewno i jeszcze troche zajmie zanim powstanie. Domyslny na pewno bedzie jasny :)

Grzegorz Derebecki

• -
      • +
      • 0
    • @Grzegorz_Derebecki A kiedy będzie wprowadzony ten nowy wygląd strony filmowej ?

http://hugekultura.blogspot.com/
      Recenzje książek, konkursy, zapowiedzi, nowości, informacje kulturalne

• -
      • +
      • 0
    • Grzegorz_Derebecki

@Agnieszka_Chmielewska_Mulka Jeszcze nie wiem, kilka rzeczy jeszcze zostało tam do dokończenia i chyba dopiero po nowym roku uda się to zrobić niestety.

Grzegorz Derebecki

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Grzegorz_Derebecki

Prezentuje się dobrze. Layout nie zmienia ogólnej koncepcji i to mi się podoba.
      Ciemna strona jednak nie dla mnie bardzo się cieszę, że będzie opcjonalna.

• -
      • +
      • 0
    • BuziakL

@Grzegorz_Derebecki całkiem fajnie to wygląda, bardziej świeżo, intuicyjnie.
      Masz linki do wizualizacji innych podstron serwisu? Np. forum? By się przydał lżejszy layout, świeży, lekki. :)

Nie bardzo wiem, o co chodzi z tą ciemną stroną. Czy chodzi o kolor tła strony? Ja jednak bardziej preferuję biel :P

• -
      • +
      • 0
    • Siwy1984

@Grzegorz_Derebecki
      Wygląda to całkiem fajnie i na pewno bardziej przejrzyście.
      Jeśli chodzi o mnie : JESTEM ZA!
      O ciemny motyw FDB akurat mnie chyba pytać nie trzeba.. : )
      Od początku byłem za tym i nic się u mnie nie zmieniło w tej kwestii dlatego głosuję ZA! : )

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2020 roku wszystkim FDB-owiczom!
      Trochę ostatnio sporo się u mnie działo (stąd też trochę rzadziej tu zaglądam) ale na pewno niebawem wrócę z powrotem.. : )
      Trzymajcie się wszyscy!
      Pozdrawiam : )

• -
      • +
      • 0
    • Chemas

@Siwy1984

Dzięki za życzenia, również przyłączam się.

• -
      • +
      • 0
    • BuziakL

@Siwy1984 Tobie i Wam wzajemnie najlepszego. :)

• -
      • +
      • 0
    • ana481516

@Grzegorz_Derebecki Ładnie, przejrzyście. Ja także jestem za ciemnym motywem strony.

• -
      • +
      • 0
    • Elizabeth_Linton

@Grzegorz_Derebecki Dobrze wygląda, szczególnie podoba mi się obsada. Tendencja do powiększania elementów strony trwa w najlepsze, to według mnie minus, ale zapewne chodzi o wygodniejsze korzystanie ze strony na komórce.

• -
      • +
      • 0
    • ar23s

@Grzegorz_Derebecki
      Rozszerzenie do przeglądarki "Dark Reader" dobrze się spisuje jako alternatywa czarnego motywu. Wystarczy odhaczyć w opcjach, aby motyw nie dotyczył wszystkich witryn i można ustawić na fdb, czy gdzie się tam chce.

• -
      • +
      • +1