Kolejna, amerykańska komedia pełna gagów o pierdzeniu. Nikt nie próbuje nawet udawać, że starano się zrobić tu jakkolwiek ambitne kino. I nawet to szanuję.
przeczytaj recenzję
"The Bear" kończy niby tak jak zaczął - dużo emocji, stresu i pięknie wyglądającego jedzenia. Ale dobrze, że to już koniec. Co za dużo, to i ja nie zjem.
przeczytaj recenzję
Czwarty sezon "Legendy Vox Machiny" ma wszystko - emocje, akcję, tajemnicę, humor. Nie ma pełnej dychy tylko dlatego, że tempo miejscami niedomaga, ale taki to już urok 12 odcinkowych seriali.
przeczytaj recenzję
Notujemy wyraźny postęp względem wersji z 1984 roku, ale to wciąż nie jest poziom, którym można by się chwalić. Zbędny, niedorobiony film. Supergirl zasługiwała na więcej.
przeczytaj recenzję