PPE

źrodło
Strona
www.ppe.pl
Krytycy 17
Recenzje 1652
Braciszek
Kolejna, amerykańska komedia pełna gagów o pierdzeniu. Nikt nie próbuje nawet udawać, że starano się zrobić tu jakkolwiek ambitne kino. I nawet to szanuję. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
5
The Bear: Sezon 5
"The Bear" kończy niby tak jak zaczął - dużo emocji, stresu i pięknie wyglądającego jedzenia. Ale dobrze, że to już koniec. Co za dużo, to i ja nie zjem. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
6
Legenda Vox Machiny: Sezon 4
Czwarty sezon "Legendy Vox Machiny" ma wszystko - emocje, akcję, tajemnicę, humor. Nie ma pełnej dychy tylko dlatego, że tempo miejscami niedomaga, ale taki to już urok 12 odcinkowych seriali. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
9
Supergirl
Notujemy wyraźny postęp względem wersji z 1984 roku, ale to wciąż nie jest poziom, którym można by się chwalić. Zbędny, niedorobiony film. Supergirl zasługiwała na więcej. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
6

Proszę czekać…