PPE

źrodło
Strona
www.ppe.pl
Krytycy 17
Recenzje 1647
Supergirl
"Supergirl" z 1984 była produktem swoich czasów - złym filmem, który jednak dzisiaj, z odpowiednim nastawieniem, ogląda się całkiem nieźle. Dla koneserów słabych filmów jak znalazł. Mam jednak nadzieję, że Gunn i Gillespie poradzili sobie lepiej. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
3
Za wszelką cenę: Sezon 1
"To nie ja zabiłem swojego syna" - krzyknąć mógłby tutejszy Harrison Ford. "Nie obchodzi mnie to", równie dobrze mógłby okrzyknąć ekwiwalent Tommy'ego Lee Jonesa. Ale "Ścigany" był jednak lepszy. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
6
Mężowie w akcji
Prosta historia, udekorowana scenami akcji i bardzo azjatyckim humorem. O żadne nagrody raczej nie powalczy, ale jako dwie godziny dobrej zabawy sprawdza się jak należy. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
7
Backrooms. Bez wyjścia
"Backrooms. Bez wyjścia" to wręcz sztandarowy przykład przerostu formy nad treścią. Szalenie ciekawy pomysł, piękne zdjęcia i... tyle. przeczytaj recenzję
Piotr Kamiński
6

Proszę czekać…