Wszystkich pozycji nie oglądałem więc się nie odniosę, ale nie zgadzam się z nominacją Akademii Pana Kleksa Kawulskiego. Z powtórzenia takiej klasyki wyszedł obronnie. Byłem w kinie na obu częściach. Dzieciaki świetnie się bawiły, ja dałem radę obejrzeć do końca. :) Co prawda 1 część lepsza.
Porządny polski serial w reżyserii pana Andrzeja Konica. Doskonale przedstawiona historia przyjaźni i rozejścia się dróg kolegów z historią w tle. Dobry temat szpiegowski. Dobre aktorstwo.
Zgadzam się z przedmówczynią. Monczka to dobry, rzetelny polski aktor. poza Tulipanem i Kołysanką, to głównie epizody w przeciętnych serialach.
Niestety ale zmarł znakomity kompozytor, piosenkarz i instrumentalista polski. Wielka szkoda, 66 lat to nie jest jeszcze czas na umieranie. W filmie też dawał sobie radę.
Strasznie to głupkowate. Biedne te współczesne dzieci, że muszą takie produkcje oglądać. Może nie muszą, ale chyba oglądają.
Ciekawe, bardzo ciekawe. Ależ tu tajemnic. Nie wiem po co to wszystko. Może Serkis sam jeszcze nie ma zielonego pojęcia kogo obsadzić? Jako fan Tolkiena bardzo jestem ciekaw tej produkcji.
Czekałem na tą kolejną odsłonę serii, bo mimo niektórych słabszych części, lubię ją. Mało informacji na razie. Ciekawe, czy Mila zagra? Na pewno obejrzę.
Najlepsza polska reżyserka (podkreślam reżyserka!). Ma właściwe wizje na film. Produkcje wcześniejsze, jak Kobieta samotna, nie budzą emocji, gorzej jest z tymi nowszymi. Nie zgadzam się z tym, że jest zaangażowana politycznie. po prostu rusza trudne tematy bez żadnych osłonek. Europa Europa na przykład.
Może po prostu po części taki jest nasz naród. Jak się przysłucham co niektórym rozmowom moich znajomych, to tak to niestety wygląda.
Proszę czekać…