Aktywność

Obecność 3: Na rozkaz diabła (2021)

Cała ta seria jest niezła, jednak i dwójka i trójka nie umywa się do jedynki, gdzieś się ta groza rozmyła. Faktycznie dalej się dobrze ogląda, ale to już nie to. Zakończenie za słodkie.

Gwiezdne wrota (1994)

Wczoraj przypadkowo trafiłem i sobie odświeżyłem. Dość dawno go ostatnio oglądałem. Ogląda się po latach tak samo dobrze jak kiedyś. Jak na taką już starą produkcję film nadal robi wrażenie i jest o niebo lepszy od niektórych współczesnych napchanych CGI filmów, ale z tragicznym scenariuszem.

Streaming/seriale – usuwanie powiązań FDB.PL

@Sweet_Foxy Netflix cały wyczyszczony :)

Kraina smoków (2020)

Ja również powieści nie czytałem, ale bajkę ogląda się dobrze. Nie wierzcie recenzentom. Dawanie oceny 3 to lekka przesada. Fakt, że animacja nie powala. Nadrabia za to klimatem, samą historią, postaciami. No i polski dubbing.

Michał Czarnecki

Bardzo dobry polski aktor, jeden z moich ulubionych. Świetne role, w zasadzie do żadnej nie można się doczepić. A polubiłem go szczególnie za ciągotki do występów kabaretowych. Dość często grywa gościnnie w skeczach Paranienormalnych, ale nie tylko. I robi tam dużą wartość.

Marek Kondrat wraca do aktorstwa! Zagra Rzeckiego w "Lalce"

No proszę, a jednak! Misja, czy coś z kasą nie tak? W to drugie wątpię, tym bardziej, że jak sam aktor mówi, Lalka to jego ulubiona powieść. Muszę stwierdzić, że twórcy będą musieli zmierzyć się z wielkim klasykiem, zarówno książkowym, jak samym starym już serialem. Obsada dobra. Zobaczymy.

Opowieść o tragedii na morzu oraz jej konsekwencjach na lądzie - teaser polskiej superprodukcji Netflix "Heweliusz"

@Sweet_Foxy ja również doskonale pamiętam. To był szok wtedy. Obsada dobra i widać jakiś rozmach, więc serial może się i udał, ale faktycznie może takie przypominanie starej tragedii dla niektórych może być ciężkie.

Reese Witherspoon

Przeciętna aktorka. Ma u mnie ocenę sześć tylko za film Woda dla słoni, gdzie się postarała. Nie wiem za co ten oskar w Spacerze po linie, chociaż zagrała tam w miarę przyzwoicie. Ale za Blondynki, to ja nie wiem czy ta moja ocena 6 nie za duża.

Pan Mama (2025 - )

Muszę jeszcze raz dać wpis na temat tego serialu, jak na razie się rozkręca, ale jak! Domagała, którego uwielbiam robi tu wielką robotę, ale dzieciaki na wielki plus w odróżnieniu od tych z rodzinki. Są bardzo naturalne. No i Głowacki dobry dodatek. Czekam na kolejne sezony!

Proszę czekać…