Cała ta seria jest niezła, jednak i dwójka i trójka nie umywa się do jedynki, gdzieś się ta groza rozmyła. Faktycznie dalej się dobrze ogląda, ale to już nie to. Zakończenie za słodkie.
Wczoraj przypadkowo trafiłem i sobie odświeżyłem. Dość dawno go ostatnio oglądałem. Ogląda się po latach tak samo dobrze jak kiedyś. Jak na taką już starą produkcję film nadal robi wrażenie i jest o niebo lepszy od niektórych współczesnych napchanych CGI filmów, ale z tragicznym scenariuszem.
Ja również powieści nie czytałem, ale bajkę ogląda się dobrze. Nie wierzcie recenzentom. Dawanie oceny 3 to lekka przesada. Fakt, że animacja nie powala. Nadrabia za to klimatem, samą historią, postaciami. No i polski dubbing.
Bardzo dobry polski aktor, jeden z moich ulubionych. Świetne role, w zasadzie do żadnej nie można się doczepić. A polubiłem go szczególnie za ciągotki do występów kabaretowych. Dość często grywa gościnnie w skeczach Paranienormalnych, ale nie tylko. I robi tam dużą wartość.
No proszę, a jednak! Misja, czy coś z kasą nie tak? W to drugie wątpię, tym bardziej, że jak sam aktor mówi, Lalka to jego ulubiona powieść. Muszę stwierdzić, że twórcy będą musieli zmierzyć się z wielkim klasykiem, zarówno książkowym, jak samym starym już serialem. Obsada dobra. Zobaczymy.
@Sweet_Foxy ja również doskonale pamiętam. To był szok wtedy. Obsada dobra i widać jakiś rozmach, więc serial może się i udał, ale faktycznie może takie przypominanie starej tragedii dla niektórych może być ciężkie.
Przeciętna aktorka. Ma u mnie ocenę sześć tylko za film Woda dla słoni, gdzie się postarała. Nie wiem za co ten oskar w Spacerze po linie, chociaż zagrała tam w miarę przyzwoicie. Ale za Blondynki, to ja nie wiem czy ta moja ocena 6 nie za duża.
Muszę jeszcze raz dać wpis na temat tego serialu, jak na razie się rozkręca, ale jak! Domagała, którego uwielbiam robi tu wielką robotę, ale dzieciaki na wielki plus w odróżnieniu od tych z rodzinki. Są bardzo naturalne. No i Głowacki dobry dodatek. Czekam na kolejne sezony!
Proszę czekać…