No proszę, już jestem poekscytowany! Kolejna ekranizacja mojej kultowej sagi. To co widać na zdięciu wygląda bardzo zachęcająco. Oby tylko tego nie zrypali.
HAHA, zarąbiście brzmi w takim filmie język rosyjski ;) Trailer prezentuje się w miarę. Może kiedyś powstanie seria rosyjskich avengersów, gdzie głównym superbohaterem będzie towarzysz putin, już nie powiem kto byłby w polskiej serii ;)
Sieci kin w Polsce mają rację. Jest za wcześnie. Ja, w każdym razie na pewno w najbliższym czasie nie wybrałbym się do kina, chyba że w OP1 :) (kto wie, ten wie)
@fredaser okej założę temat, ale za jakiś czas, bo na razie dodaję ;)
Muszę przejrzeć różne tematy plus zapisać to co zauważę, a tu trzeba trochę pododawać i założę.
@Marac
Odświeżam ten temat, bo jest ważny, ale oczywiście bez tej paplaniny, która przesłoniła ważne treści. Poza tym chyba założę, jak kiedyś obiecywaem, zbiorczy wątek, ale muszę to pozbierać wszystko do kupy. Przecież pewne sugestie się już zrealizowały.
Naprawdę dobry film z JCVD i jednocześnie o JCVD. Wreszcie prawdziwa rola. Ona tak naprawdę zagrał samego siebie i pokazał, że jednak jest dobrym aktorem.
@dareczek50 zgadza się, ale tylko niezłe, poza Bogusiem jeszcze Baka.
W ogóle tak sobie przeglądam i widzę swój komentarz sprzed 3 lat, ale to raczej przeniesiony z FW ;)
Dobry aktor, w wielu produkcjach go widziałem i co najważniejsze nie rozdrabnia się na seriale. Uśmiech ma zabójczy :)
Tak jak i_darek napisał rok temu, zmarnowany potencjał. Pamiętam go z takich filmów jak "Nie ma zmiłuj" czy "Ciemna strona Wenus", zapowiadał się znakomicie, aż zaczęły się seriale …
Swego czasu bardzo bardzo obiecujący młody aktor, ostatnio jednak jakby się "rozmył", coś go w poważnych obsadach nie widzę. Może skupił się bardziej na teatrze. Na pewno bardzo utalentowany.
Proszę czekać…