Aktywność

Operator "Diuny" opowiada o podobieństwach z "Gwiezdnymi wojnami"

No proszę, już jestem poekscytowany! Kolejna ekranizacja mojej kultowej sagi. To co widać na zdięciu wygląda bardzo zachęcająco. Oby tylko tego nie zrypali.

Rosjanie tworzą swojego superbohatera. Zobaczcie zwiastun ''Major Grom and the Plague''

HAHA, zarąbiście brzmi w takim filmie język rosyjski ;) Trailer prezentuje się w miarę. Może kiedyś powstanie seria rosyjskich avengersów, gdzie głównym superbohaterem będzie towarzysz putin, już nie powiem kto byłby w polskiej serii ;)

90% kin zostanie otwartych przed premierą filmu "Tenet"

Sieci kin w Polsce mają rację. Jest za wcześnie. Ja, w każdym razie na pewno w najbliższym czasie nie wybrałbym się do kina, chyba że w OP1 :) (kto wie, ten wie)

Jeszcze jedna uwaga FDB.PL

@fredaser okej założę temat, ale za jakiś czas, bo na razie dodaję ;)
Muszę przejrzeć różne tematy plus zapisać to co zauważę, a tu trzeba trochę pododawać i założę.

Jeszcze jedna uwaga FDB.PL

@Marac
Odświeżam ten temat, bo jest ważny, ale oczywiście bez tej paplaniny, która przesłoniła ważne treści. Poza tym chyba założę, jak kiedyś obiecywaem, zbiorczy wątek, ale muszę to pozbierać wszystko do kupy. Przecież pewne sugestie się już zrealizowały.

Jean-Claude Van Damme (2008)

Naprawdę dobry film z JCVD i jednocześnie o JCVD. Wreszcie prawdziwa rola. Ona tak naprawdę zagrał samego siebie i pokazał, że jednak jest dobrym aktorem.

Reich (2001)

@dareczek50 zgadza się, ale tylko niezłe, poza Bogusiem jeszcze Baka.
W ogóle tak sobie przeglądam i widzę swój komentarz sprzed 3 lat, ale to raczej przeniesiony z FW ;)

Łukasz Lewandowski (I)

Dobry aktor, w wielu produkcjach go widziałem i co najważniejsze nie rozdrabnia się na seriale. Uśmiech ma zabójczy :)

Michał Lesień

Tak jak i_darek napisał rok temu, zmarnowany potencjał. Pamiętam go z takich filmów jak "Nie ma zmiłuj" czy "Ciemna strona Wenus", zapowiadał się znakomicie, aż zaczęły się seriale …

Rafał Maćkowiak

Swego czasu bardzo bardzo obiecujący młody aktor, ostatnio jednak jakby się "rozmył", coś go w poważnych obsadach nie widzę. Może skupił się bardziej na teatrze. Na pewno bardzo utalentowany.

Proszę czekać…