Bardzo dobry aktor, myślę, że wiele przed nim.
Obecnie to chyba najstrzaszniejszym horrorem jest to co się dzieje w Sejmie ;)
Zainteresowałeś mnie i to bardzo tym filmem.
Interesujący i dość wciągający serial. Na tle obecnych produkcji wybija się zdecydowanie na plus.
@dawidek98
Zgadzam się z Tobą całkowicie, absolutne arcydzieło
Cieszę się bardzo, że jest tu jakiś świeży głos na temat tego filmu :)
A ja dam osiem. Uwielbiam takie kino, dramatyczne, jednocześnie spokojne, po prostu refleksyjne, tak to nazywam.
Dziwię się niskim ocenom, mnie ani trochę nie przynudził, ale może to kwestia podejścia.
Bez dwóch zadań znakomita rola Owena !
Rewelacja, faktycznie Tim Roth genialny !!!
No właśnie, warto by to uściślić, ale dzięki za wypowiedź.
PS
Przy okazji mam pytanie, często w IMDb jest atrybut b unit, na przykład "director: b unit", czy można to traktować jako "druga ekipa"?
A mi się film podobał i to bardzo. Trochę przypominał mi klimatem Traffic. Oliver dalej w dobrej formie !
Ten post jest zainspirowany wypowiedzią wiceministra zdrowia w programie "Koronawirus Raport" na pytanie widza, czy mogę pojechać do lasu w poniedziałek motorem.
Wiceminister odpowiada, że taka wycieczka nie spełnia norm niezbędnego wyjścia z domu.
HA. Czyli okazuje się, że lasy zostaną od poniedziałku otwarte, ale dostać się do nie go może tylko osoba, która mieszka pod lasem, i to chyba szybko musi przebiec przestrzeń między posesją a lasem.
Jaja normalnie.
Zachęcam wszystkich do wypowiadania się w tym temacie.
EDIT
To też jest dobre, jeden prawnik radzi, by gdy nie zgadzamy się z mandatem zasądzonym przez policjanta, po prostu go nie przyjąć, niech sąd zasądzi.
Może to i dobra droga, bo w sumie nie wiadomo kiedy ten sąd to zrobi, może będzie umorzone ;)
Jeszcze raz zapraszam do dyskusji !
Proszę czekać…