W miarę udana parodia filmów o superbohaterach.
Szału nie ma, ale do obejrzenia jest niezły.
Ha ha, ale jaja, jak to Asylum
Jedyne co jest warte uwagi w tym gniocie, to efekty specjalne, no ale jeżeli miałbym wydać kasę na same efekty, to musiałbym być idiotą.
Już sam tytuł zwiastuje, że będzie to idiotyczna komedia dla półmuzgów, no i okazuje się to prawdą.
Typowo familijna produkcja, wykonanie bardzo przeciętne.
Słabizna. Szkoda Willisa i Goodmana na takie produkcje.
@patrickhyeon fajny teledysk, ale o jakiego Joela chodzi ?
@Marac to ten teledysk widnieje w bazie ?
Proszę czekać…