FairPlay

Filtruj oceny

Liczba filmów 68


5

Blind Spot 6.7

Rabuś wchodzi do małego, przytulnego sklepiku mając na celu zrealizowania swej „zawodowej” powinności. W tym czasie wiekowa babcia o złym spojrzeniu robi zakupy. Nagłe wszystko zaczyna dziać się źle i nie tak jak powinno...

10

Uczeń czarnoksiężnika 6.5

Balthazar Blake (Nicolas Cage) jest mistrzem magii żyjącym we współczesnym Nowym Jorku. Próbuje ocalić miasto przed swoim odwiecznym wrogiem, Maximem Horvathem (Alfred Molina). Balthazar nie może tego dokonać sam, dlatego pozyskuje do współpracy Dave’a Stutlera (Jay Baruchel), z pozoru przeciętnego chłopaka mającego ukryty magiczny potencjał. Czarnoksiężnik przeprowadza swojego opornego protegowanego przez przyspieszony kurs magii. Dave będzie musiał wykrzesać z siebie całą odwagę, by przetrwać szkolenie, ocalić miasto i zdobyć ukochaną.

1

Czterej pancerni i pies. Odcinek 486392: Pieczeń 3.0

Nowy (zaginiony?) odcinek kultowego już serialu z czasów socjalizmu. Efekty pirotechniczne i militaria to niewątpliwie największe atuty tego filmu!

4

1

1

The Hangnail 5.7


1

Klej 3.7

Surrealistyczna historia małżeńskiego kryzysu. On jest zapatrzonym w siebie i zaniedbującym żonę egoistą, ona potrzebującą miłości młodą mężatką.

4

6

Spider-Plant Man 6.2


3

9

Przyjęty 7.0

Bartleby Gaines nie został przyjęty na studia. Nie chcąc wyjść na nieudacznika i dalej żyć za kasę rodziców, chłopak postanawia wraz z kilkoma kolegami założyć własną uczelnię. O dziwo kandydaci zgłaszają się już zaraz po rozpoczęciu rekrutacji i z dnia na dzień jest ich coraz więcej. Problem w tym gdzie znaleźć nauczycieli i co zrobić gdy pojawią się rodzice?

6

Klik: I robisz, co chcesz 7.3

Architekt-pracoholik pewnego dnia znajduje pilota telewizyjnego, za pomocą którego może kierować swoim życiem: zatrzymywać je albo przewijać do przodu lub tyłu. Sprawy zaczynają się komplikować, kiedy urządzenie zaczyna szwankować.

9

Duże dzieci 6.3

Dawni przyjaciele z czasów szkolnych spotykają się ponownie na pogrzebie swojego trenera koszykówki, z którym w dzieciństwie zdobyli puchar. Teraz, po 30 latach, Lenny (Adam Sandler), Eric (Kevin James), Kurt (Chris Rock), Rob (Rob Schneider) i Marcus (David Spade) jadą po uroczystościach pogrzebowych do domku letniskowego nad jeziorem, by powspominać dawne czasy.

10

Uprowadzona 7.7

Czy można wyobrazić sobie coś gorszego niż przysłuchiwanie się porwaniu własnej córki za pośrednictwem telefonu komórkowego? Ten koszmar przeżywa Bryan (Liam Neeson), były agent służb specjalnych, któremu pozostało zaledwie kilka godzin, aby wyrwać Kim z rąk bezwzględnego gangu handlującego kobietami. Pierwsze wyzwanie: Bryan znajduje się w Los Angeles, a jego córkę porwano w Paryżu...

3

9

Jackass - Świry w akcji 6.6

Jackass pod kierunkiem Johnny'ego Knoxville'a to najbardziej ekscentryczna grupa kaskaderów jaką zna świat, a zwłaszcza widzowie MTV, na antenie której pojawiają się od 2000 roku. Teraz edycja specjalna: pokaz najbardziej niezwykłych numerów kaskaderskich - tak niezwykłych, że nie dopuszczono ich na ekran telewizyjny.

1

SALIGIA: Superbia 2.0


1

10

Jackass: Świry w akcji 2 6.4

Film złożony z kilku oddzielnych scen, których motywem przewodnim są karkołomne, budzące śmiech lub obrzydzenie wyczyny grupy kaskaderów znanych z MTV.

6

Kiwi! 7.4

"Kiwi!" to krótka animacja, która skupia się na największym marzeniu Kiwi, czyli lataniu. Opowiada historię małego kiwi, który stara się przybić drzewa do zbocza góry, tylko po to, aby gdy zeskoczy z wierzchołka, czuć się jakby latał.

5

1

2

Morderstwo 5.3

Jedna z pierwszych szkolnych etiud Romana Polańskiego. Opowiada, bardzo krótko i prostymi środkami, historię morderstwa dokonanego na pewnym mężczyźnie. Jest ono jednak pokazane zupełnie innaczej, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

5

Teza 6.8

Dr Miednicov dokonał przełomowego odkrycia w dziedzinie medycyny. Znalazł nerw łączący ludzkie oko z... tyłkiem. Aby podzielić się swym dokonaniem z kolegami po fachu, zwołał sympozjum, na którym prezentuje reakcję pacjenta na podrażnienie tegoż nerwu...

1

Wyjście przez sklep z pamiątkami 6.9

Pod koniec lat 90-tych zaczęła się pojawiać hybrydowa forma graffiti obejmując swym zasięgiem miasta na całym świecie. Naklejki, szablony, plakaty i rzeźby trafiały do ludzi poprzez internet i, jak sami twórcy twierdzili, stały się najsilniejszym ruchem kontrkulturowym naszych czasów. Świat "sztuki ulicy" przez 8 lat śledził Terry Guetta odnajdując w tym czasie kilku wyjątkowych artystów.

10

Niezniszczalni 7.0

Grupka najemników za pięć milionów dolarów, podejmuje się zabicia generała malutkiego państewka Vilena. Jednak podczas rekonesansu okazuje się, że faktyczną władzę w państwie sprawuje były agent CIA Monroe. Chcąc położyć kres tyrani, odbić przewodniczkę i zgarnąć kasę Barney i reszta ekipy stają do walki z całą amią, na nieznanym sobie terenie.

1

Diabelska edukacja 6.2

Pewnego dnia młodej wiejskiej dziewczynie pojawia się diabeł. Małgorzata zauroczona jego osobą szybko poddaje się jego zalotom i niestety popada w grzech. Po jakimś czasie o wszystkim dowiaduje się matka dziewczyny i karze jej udać się do księdza.

10

Młodzi gniewni 7.6

Oparty na faktach film, opowiada historię LouAnn Johnson (Michelle Pfeiffer), absolwentki Marines. Kobieta za namową przyjaciela, podejmuje pracę w Parkmont College jako nauczycielka języka angielskiego. Okazuje się jednak, że klasa, którą jej przydzielono składa się z wyjątkowo trudnej młodzieży, pochodzącej z biednych, rozbitych lub patologicznych rodzin. Początkowo nastawienie uczniów do nowej wychowawczyni jest wyjątkowo negatywne, jednak z czasem zmienia się całkowicie...