Marek Jacek

@jacks

Filtruj oceny

Liczba filmów 2741


6

Atomic Blonde 6.3

Berlin, czasy Zimnej Wojny. Brytyjska agentka zostaje przerzucona do komunistycznego Berlina w celu odnalezienia zabójców swojego partnera i odzyskania listy podwójnych agentów.

6

Operacja Overlord 6.5

Amerykańscy spadochroniarze zostają zrzuceni za linię wroga w rejonach Normandii. Ich zadanie jest kluczowe dla powodzenia nadchodzącej inwazji. Przez przypadek trafiają do wioski, w której naziści prowadzą tajne eksperymenty. Będą zmuszeni zmierzyć się z siłami, o których nie mieli pojęcia.

6

Hellboy 6.1

Walczący z wszelkiej maści sługami zła, demoniczny Hellboy musi powstrzymać najpotężniejszą z czarownic, która wraca do życia po wiekach niewoli.

6

5

Panny z dobrych domów 5.8

Lily i Amanda były kiedyś najlepszymi przyjaciółkami. Po latach niewidzenia się próbują wskrzesić swoją znajomość w rodzinnej miejscowości u wybrzeży stanu Connecticut. Obie pochodzą z zamożnych domów i obie są szalenie inteligentne. Ich problem nie tkwi jednak w sferze intelektu, tylko w sferze emocji. Amanda (świetna Olivia Cooke, bohaterka Earl i ja i umierająca dziewczyna) jest praktycznie socjopatką, wszelkie emocje są jej obce, dlatego też ich brak musi nadrabiać obserwacją i imitacją. Lily (znana z Czarownicy Anya Taylor-Joy) rozsadzają wrogie uczucia względem nowego męża matki, Marka (Paul Sparks). Mark jest pewnym siebie snobem i bufonem, nieukrywającym wcale swojej niechęci do przybranej córki. Gdy decyduje się pozbyć z domu Lily poprzez wysłanie jej do odległej szkoły z internatem, dziewczyna angażuje Amandę i lokalnego dilera narkotyków, Tima (ostatnia przed tragiczną śmiercią w 2016 roku rola Antona Yelchina), do desperackiego planu wysłania znienawidzonego ojczyma na tamten świat.

5

Sekretne życie zwierzaków domowych 6.2

Kiedy ludzie opuszczają dom, czteronożni członkowie rodziny prowadzą bujne, pełne przygód życie.

6

Ocean's 8 5.9

Nadszedł czas na nową część serii Ocean’s, która zapowiada duże zmiany — tym razem osiem kobiet planuje napad w Nowym Jorku.

6

Jestem taka piękna! 6.0

Po wypadku na siłowni zakompleksiona Renee zaczyna postrzegać się jako najpiękniejszą kobietę świata. Nowo uzyskana pewność siebie radykalnie zmienia jej życie zawodowe oraz prywatne.

8

Spider-Man Uniwersum 7.7

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

6

Rodzina od zaraz 7.1

Inspirowana prawdziwą historią scenarzysty i reżysera Seana Andersa opowieść o małżeństwie Ellie i Pete’a, którzy postanowili powiększyć rodzinę i zaadoptować dziecko. Tyle że zaadoptowali od razu… troje.

5

Jestem matką 6.8

Po masowej zagładzie ludzkości wychowana przez robota nastolatka zaczyna zadawać trudne pytania, gdy na progu jej bunkra zjawia się ranna kobieta.

7

Śmierć nadejdzie dziś 2 6.0

Tym razem Tree (Jessica Rothe) odkrywa, że umieranie każdego dnia na nowo było znacznie łatwiejsze niż niebezpieczeństwa, które kryją się w zwykłym życiu.

5

Teraz albo nigdy 6.1

Maya staje przed wyborem: uczciwość albo wymarzony awans. Jej decyzja pociąga za sobą kolejne dylematy.

10

Avengers: Koniec gry 7.6

Połowa życia w kosmosie przestała istnieć i możliwa jest tylko jedna przyszłość... Czy Avengers i stojący u ich boku Superbohaterowie zdołają odwrócić niszczycielską moc Kamieni Nieskończoności?

5

Cisza 5.5

Ziemię zaatakowały przerażające stworzenia, które namierzają ofiary, nasłuchując ich odgłosów. Szesnastoletnia Ally Andrews (Kiernan Shipka), która straciła słuch w wieku 13 lat, wraz z rodziną szuka schronienia na odludziu, gdzie natrafia na groźną sektę pragnącą wykorzystać jej nieprzeciętne zdolności.

4

Zabójczy rejs 5.5

Podczas długo wyczekiwanej podróży do Europy nowojorskie małżeństwo próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa na jachcie pewnego miliardera.

6

7

Godzilla II: Król potworów 6.4

Warner Bros. Pictures oraz Legendary Pictures przedstawiają kolejny rozdział uniwersum potworów. Tym razem Godzilla stanie do epickiej walki z niektórymi najpopularniejszymi monstrami w historii popkultury.

4

Ucieczka z domu obłąkanych 6.5

Młoda dziennikarka zagląda do pobliskiego szpitala dla obłąkanych, by udając chorobę ujawnić okrutne i nieludzkie traktowanie pacjentów przez jego personel.

8

John Wick 3 7.1

John Wick powraca w trzecim filmie, aby ponownie chwycić za broń i wymierzyć sprawiedliwość tym, którzy czyhają na jego życie.

9

Z archiwum X: My Struggle IV 11x10 6.0

Mulder i Scully ścigają się z czasem, by odnaleźć ukrywającego się Williama. Tymczasem Palacz wprowadza w życie swój ostateczny plan.

6

Z archiwum X: Nothing Lasts Forever 11x9 6.0

W trakcie prowadzenia śledztwa w sprawie kradzieży ludzkich organów, Mulder i Scully odkrywają istnienie tajemniczej sekty, która przeprowadza makabryczne rytuały.

5

Z archiwum X: Familiar 11x8 6.3

Mulder i Scully prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego, zwierzęcego ataku na małego chłopca w stanie Connecticut. Agenci podejrzewają, iż w grę wchodzą jakieś ciemne moce.

6

Z archiwum X: Rm9sbG93ZXJz 11x7 5.7

W świecie nieustannie rozwijającej się robotyzacji oraz sztucznej inteligencji, Mulder i Scully muszą stawić czoło zabójczemu przeciwnikowi, który bawi się z nimi w kotka i myszkę.

6

7

Z archiwum X: Ghouli 11x5 6.7

Para nastolatek atakuje się nawzajem. Obu dziewczętom wydaje się, że ta druga jest potworem. Mulder i Scully odkrywają, że prowadzone przez nich śledztwo może być powiązane z Williamem, ich dawno zaginionym synem.

8

Z archiwum X: Efekt Mandeli 11x4 7.3

Badając zjawisko efektu Mandeli, które objawia się tym, że większe grupy ludzi pamiętają alternatywną historię, Mulder i Scully dowiadują się jaki sposób doszło do powstania Archiwum X.

7

Z archiwum X: Plus jeden 11x3 6.7

Seria zgonów, które wskazują na to, że ofiary skatowane zostały przez swoich własnych sobowtórów, naprowadza Muldera i Scully na parę bliźniąt zaangażowanych w bardzo niebezpieczną grę.

6

Z archiwum X: To 11x2 5.7

W nieprawdopodobny sposób z Mulderem i Scully kontaktuje się dawno niewidziany przyjaciel, który ujawnia mrożącą krew w żyłach tajemnicę.

5

Z archiwum X: Moje zmagania III 11x1 5.3

Mulder i Scully dowiadują się, że nie są jedynymi osobami, które desperacko starają się odszukać swojego dawno utraconego syna Williama, a od tego może zależeć los całego świata.