Paweł

@klocus

Ocenione filmy

1530 Osoby
Filtruj oceny
High-Rise
5
Steve Jobs
5
Wstrząs
6
Narcos
9
Control
8
Zanim zasnę
6
Most szpiegów
7
Wiek Adaline
5
Deadpool
7
Spectre
5
Koneser
8
Big Short
7
Księga życia
7
Spotlight
7
Pakt
8
Pokój
8
The Maker
8
Validation
7
Przebudzenia
7

Proszę czekać…