Skamp
Skamp

Skamp

@Skamp

Punkty
717 za dodawanie
Poprawność dodawania
Z ostatnich 30 dni: brak danych
Z ostatniego roku: 98,9% (167 treści)
Dołączył
luty 2023 ( ostatnia wizyta)
Ostatnio ocenione Filmy Osoby
Listy

Gitarzyści

  • lista 10 osób
  • przez Skamp

Top 10

Aktywność
Dokładne linki do źródeł FDB.PL

Czy wiesz co to są projekcje? Wybacz, chciałem Ci tylko trochę pomóc w weryfikowaniu (sam weryfikuję na innym portalu). Tam z kolei jest tak, że obowiązkiem weryfikatora jest sprawdzać treści, o ile jest to możliwe. Cóż mam nadzieję, że Twoje podejście do weryfikacji jest tu odosobnione, ale i tak stąd spływam, dzięki Tobie bardzo mi się tu nie spodobało.

Dokładne linki do źródeł FDB.PL

@Chemas O, to szkoda, że nie kliknąłeś w podany przeze mnie link, potem w plakat i w przeglądarce miałbyś wszystkie plakaty jak na dłoni. Kilka sekund na sprawdzenie tej treści…

Dokładne linki do źródeł FDB.PL

@Chemas To najwyraźniej jest opis trudności, które ja Ci stworzyłem. O, tu jest link do dodanych przeze mnie plakatów: https://fdb.pl/contents/1801518. Bardzo Cię za to przepraszam, że musiałeś tyle się naklikać. Z tego co piszesz w tym temacie na tym forum zrozumiałem (lecz nie wiem czy dobrze), iż powinienem do każdego plakatu dołączyć link. A najlepiej byłoby, żebyś na tym konkretnym przykładzie pokazał nam – nowym dodającym – jakie linki trzeba do tej treści dodać.

Proszę czekać…