Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Leonardo DiCaprio spał w zwierzęcych zwłokach 2

Leonardo DiCaprio udzielił wywiadu portalowi Yahoo Movies, w którym można dowiedzieć kilku interesujących rzecz na temat jego najnowszego filmu – Zjawa w reżyserii Alejandro G. Inarritu.

Mógłbym wymienić 30 albo 40 najtrudniejszych rzeczy, które musiałem zrobić. Nieważne czy jest to chodzenie w tę i z powrotem po zamarzniętej rzece, spanie w zwierzęcych zwłokach czy jedzenie jakichś ohydnych rzeczy. Musiałem znosić lodowate zimno, a czasami dochodziło nawet do hipotermii.

wyznał gwiazdor.

DiCaprio zapytany o to jak kręcona była scena z niedźwiedziem, którą możemy zobaczyć w zwiastunie, nie chciał niestety odpowiedzieć. Stwierdził jedynie, że musimy zaczekać na film i sami się przekonać.

Aktor dodał również, że projekt uważa za niezwykle ambitny, a reżyser filmu Alejandro G. Inarritu jest bardzo specyficzny. Zjawa do kin wejdzie 25 grudnia i z pewnością będzie jednym z faworytów w sezonie oscarowym. W Polskich kinach film zadebiutuje 29 stycznia 2016 roku.

Źrodło: Yahoo! Movies

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Elizabeth_Linton

Mam nadzieję, że zrobicie kiedyś ankietę pt."wybieramy najlepszą rolę Leonardo DiCaprio". Średnio związane z tematem ale co mi tam.

Movieman Elizabeth_Linton

Pomyśli się. Możliwe, że zrobimy ranking ról Leo przy okazji premiery Zjawy :) A może i szybciej.

Elizabeth_Linton Movieman

Podobał mi się ten pomysł: http://fdb.pl/wiadomosci/22139-ranking-najlepszych-filmow-z-tomem-cruisem
Fajnie by było gdyby taka ankieta pojawiała się chociaż raz w miesiącu.

Movieman

Biedny Leoś. Musiał spać w padlinie, a Oscara dostanie przebierający się w damskie ciuszki Redmayne albo lalusiowaty Steve Jobs :(

Redox Movieman

Czemu lalusiowaty Jobs? Z tego co piszą zachodni recenzenci i co widziałem w klipach z filmu, śmiało można powiedzieć, że będzie to postać z krwii i kości i prawdopodobnie najwierniejsza interpretacja założyciela Apple’a, bijąca rolę Kuthera czy Wyle’a z "Piratów z Doliny Krzemowej".

Redox Movieman

Co do szans na Oscara, to też przeczuwam, że w tym roku nie nadjdzie jescze czas dla DiCaprio. Wróżę, że rola w adaptacji "Człowieka o 24 twarzach" przyniesie mu statuetkę, bo może naprawdę poszaleć w takiej kreacji.

Movieman Redox

Przemawia przeze mnie fanboj Leosia i hejter tych, którzy go nie nagradzają i zabierają mu statuetkę :P

Nie no, ja tam bardzo lubię Fassa i wierzę, że stworzył genialną kreację. Jeśli nie Leo to fajnie jak właśnie on zgarnie nagrodę.

Proszę czekać…