Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Kevin Feige wypowiada się o Czarnej Panterze - jego słowa szokują! 1

Bez dwóch zdań kinowe uniwersum Marvela wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby nie koordynator całego wszechświata superbohaterów, Kevin Feige. Niedawno twórca wyraził swoje zdanie na temat Czarnej Pantery – jego słowa wywołały szok!

Czarna Pantera przez wielu amerykańskich krytyków okrzyknięty został mianem najlepszego filmu MCU. Produkcja pobiła rekordy na portalu Rotten Tomatoes, jeśli chodzi o pozytywne recenzje przyznane widowisku na bazie komiksów wydawnictwa Marvel – zdobyła ich aż 97%. Równie ciepło wypowiedział się o widowisku Kevin Feige:

Zakończyliśmy prace nad filmem. Spojrzałem na Ryana i powiedział: To najlepsze widowisko, jakie kiedykolwiek wyprodukowałem.

Twórca wyraźnie podąża za głosami krytyków, tym samym reklamując ostatni tytuł MCU. Choć Czarna Pantera – zwłaszcza w rodzimych środowiskach filmowych – spotyka się z nieprzychylnymi lub umiarkowanie pozytywnymi recenzjami, widowisko ma szansę stać się jednym z najlepszych odsłon wszechświata superbohaterów.

Czy Waszym zdaniem Czarna Pantera powinna dzielić podium kinowego uniwersum Marvela, stając koło tytułów, takich jak Avengers, Iron Man, Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz czy Strażnicy Galaktyki?

Źrodło: screenrant.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Jakub Kucharski 2018-02-19

Totalny szok. To tak jakby twórca jakiegoś produktu był z niego dumny, i chciał go sprzedać dużej ilości osób. Nie do pomyślenia, co?

befree KubiQ 2018-02-19

@KubiQ Kurcze, wyjąłeś mi tą myśl z głowy:-) Też mnie zszokowało maksymalnie, że jakiś producent, uważa, że zrobił coś na poziomie i jeszcze chce to polecać ludziom. Co jak co, ale tego po producentach filmowych nikt się nie spodziewał

Proszę czekać…