Krótki przegląd najbardziej oczekiwanych filmów!

Lubisz zabawne animacje? Przerażające horrory? Zapierające dech w piersiach filmy akcji? Uważaj, bo może zabraknąć Ci czasu, by obejrzeć w kinie wszystkie nadchodzące superprodukcje…

Nareszcie! Słoneczko świeci, budzimy się do życia. Filmożercy potrzebują zasiąść w wygodnym fotelu by zostać uszczęśliwionym… Długo oczekiwane filmy, takie jak Kod da Vinci, Plan doskonały, Mission: Impossible III, X-Men: Ostatni bastion, Straszny film 4, Dżungla, Hostel… mieliśmy już okazję z wielką radością i satysfakcją obejrzeć. Zobaczcie co nas czeka jeszcze w tym roku. Filmy Take the Lead, Wzgórza mają oczy, Komedia romantyczna… są już jakiś czas po premierze światowej, natomiast u nas zagoszczą one w lipcu, razem z animacją Skok przez płot oraz długo oczekiwaną opowieścią o piratach a jednocześnie dalszą częścią przygód Jacka Sparrowa – Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka.

Komedia romantyczna / CinepixKomedia romantyczna / Cinepix

To i tak nie wszystko… Miliony z nas na całym świecie czekają na Piłe III, której premiera światowa odbędzie się 27 października tego roku, czyli równo 365 dni po premierze Saw II. Dla niecierpliwych aktywna jest strona www.saw3.com na której cały czas są aktualizowane newsy. Pod koniec roku nadejdą jeszcze dwie zabawne animacje – Sezon na misia oraz film twórców Shreka i Madagaskaru zabarwiony humorem rodem z Wallace i Gromit: Klątwa królika. Mowa o animacji pt. Wpuszczony w kanał, która już w grudniu trafi do polskich kin.

W przyszłym roku kolejny film familijny wykonany techniką komputerową – Bee Movie, ale na to jeszcze czas… 6 czerwca – Omen, tu chyba nikomu nic nie trzeba mówić – remake znanego horroru, kto ma mocne nerwy – zapraszam do kina. Superman: Powrót też raczej nie wymaga większego opisu. Wystarczy wybrać się już w sierpniu do kina. Dla fanów akcji i pościgów samochodowych – Szybcy i wściekli: Tokyo Drift, kontynuacja historii Shauna Boswella. Ci, którzy już teraz pragną wybrać się do kina na coś rewelacyjnego, na pewno nie pogardzą filmem katastroficznym Posejdon. Gratka dla fanów Titanica.

Kadr z filmu Wpuszczony w kanał / UIPKadr z filmu Wpuszczony w kanał / UIP Omen / CinepixOmen / Cinepix

No i na zakończenie przypomnienie dla fanów przygód Agenta 007 – nowy James Bond, czyli Casino Royale z Danielem Craigiem w roli głównej w kinach już w listopadzie. Myślę, że nikt się nie będzie nudzić…


Aseq
...