Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Sterling K. Brown w 3. sezonie 'Marvelous Mrs. Maisel' 0

Obsada trzeciego sezonu serialu The Marvelous Mrs. Maisel powiększyła się o znane nazwisko. Na ekranie pojawi się bowiem Sterling K. Brown.

Gwiazda serialu Tacy jesteśmy Sterling K. Brown otrzymał angaż w wielokrotnie nagradzanej produkcji Amazona. Na razie tajemnicą pozostaje to w jaką postać się wcieli. Aktor za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o dołączeniu do obsady The Marvelous Mrs. Maisel. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo zamieszczone na Twitterze:

W ostatnim czasie Sterling K. Brown zaczął pojawiać się w wielu znanych projektach. Nie są to tylko seriale, ale także hollywoodzkie produkcje takie, jak Predator, Hotel Artemis czy Black Panther. Z pewnością jego angaż podniesie i tak już wysoką jakość aktorstwa w The Marvelous Mrs. Maisel.

The Marvelous Mrs. Maisel to jeden z największych hitów Amazona. Produkcja zdobyła wiele ważnych nagród, wśród nich są między innymi trzy Złote Globy (w tym jeden dla najlepszego serialu komediowego) oraz siedem statuetek Emmy.

Rok 1958, Nowy Jork. Życie Midge Maisel układa się świetnie – mąż, dzieci, wystawne kolacje w eleganckim mieszkaniu. Gdy jej świat staje nagle na głowie, Midge musi szybko zdecydować, do czego się nadaje. Przemiana gospodyni domowej w artystkę stand-upową wszystkim poza nią samą wydaje się niebywała. Scenariusz i reżyseria The Marvelous Mrs. Maisel to dzieło Amy Sherman-Palladino.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…