Redaktor na FDB.pl oraz innych portalach filmowych. Pisze, czyta, ogląda i śpi. Przyłapany, gdy w urzędzie w rubryczce "imię ojca" próbował wpisać Petera Greenawaya.

Nowy teaser filmu 'Rambo: Ostatnia krew' - jest nostalgia i młody Sylvester Stallone! 0

W sieci zadebiutował nowy teaser nadchodzącego widowiska Rambo: Ostatnia krew. Twórcy żerują w nim na nostalgii widzów, przypominając młodego Sylvestra Stallone'a.

Klasyczni aktorzy kina akcji lat 70-tych i 80-tych powoli przechodzą na emeryturę. Arnold Schwarzenegger udziela już tylko symbolicznego cameo w nadchodzącym Terminatorze. Kurt Russell coraz rzadziej pojawia się na dużym ekranie. Chuck Norris z kolei stał się żywym reliktem dawnej epoki. Twórcy porzucili nawet próby ciągnięcia serii Niezniszczalnych. Żaden widz nie chce już oglądać podstarzałych aktorów, którzy wciąż aspirują do miana ekranowych twardzieli.

W tej sytuacji Sylvester Stallone postanowił pożegnać się z dwoma najbardziej ikonicznymi kreacjami w swojej karierze. W ramach franczyzy Rocky’ego Balboa symbolicznie przekazał rękawice bokserskie młodszemu pokoleniu aktorów. Następcą słynnego sportowca został Adonis Johnson (Michael B. Jordan).

W ramach Rambo: Ostatnia krew Stallone pożegna się ze słynnym weteranem wojny w Wietnamie.

Tytuł nie pozostawia złudzeń — widowisko będzie piątą i zarazem ostatnią odsłoną serii Johna Rambo. Słynnemu weteranowi wojny w Wietnamie przyjdzie tym razem zmierzyć się z meksykańskim kartelem, handlującym żywym towarem. Przestępcy skrzywdzą osobę bliską Rambo. Ten nie pozostanie im dłużny. W trakcie walk z kartelem bohaterowi będzie towarzyszyła dziennikarka, poszukująca zaginionej siostry.

Twórcy wypuścili nowy teaser Rambo: Ostatnia krew. Gotowi na przypływ nostalgii?

Nie on to zaczął, ale on to skończy – brzmi hasło promujące materiał.

Rambo: Ostatnia krew — twórcy i obsada.

Reżyserem widowiska został Adrian Grunberg, wcześniej odpowiedzialny tylko i wyłącznie za Dorwać Gringo. Scenariusz Rambo: Ostatnia krew napisał Matthew Cirulnick oraz Sylvester Stallone we własnej osobie.

Obok Stallone'a w filmie wystąpią: Paz Vega, Sergio Peris-Mencheta, Adriana Barraza oraz Yvette Monreal.

Rambo: Ostatnia krew zadebiutuje na ekranach polskich kin 20 września 2019 roku.

Źrodło: instagram.com/officialslystallone/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Adamus0101

"Żaden widz nie chce już oglądać podstarzałych aktorów, którzy wciąż aspirują do miana ekranowych twardzieli." – Głupszego zdania dawno nie czytałem. Przecież występy takiego Stallone’a, Schwarzeneggera, JCVD czy Russela to zawsze jest wydarzenie które przyciąga spore grono widzów. A te dziadki to niejednemu dzisiejszemu "hollywoodzkiemu tFardzielowi" daliby wpierd0l.

wyjek

Czy tylko mi to wygląda na "Kevina samego w domu" dla dorosłych? Sceny gdzie Rambo zastawia pułapki na wrógów itd. :)

LakiLou

Uwielbiam stare akcyjniaki z Arnoldem czy właśnie z Sly’em. Z tego też powodu nie mogę się już doczekać tego nowego Rambo. W szczególności, że już widać, iż szykuje naprawdę świetny film.

ZSGifMan LakiLou

@LakiLou Dla prawdziwych fanów kina liczy się nie tylko wielka rozpierducha, ale i odpowiednia oprawa, klimat i brak cackania się. Najlepszym przykładem na to, że w końcu dotarło to do pewnych osób była klasyfikacja wiekowa, słynna eRka – to już jest niezły gwarant dobrego kina dla starszych smakoszy. Do tego Sylwek i gra muzyka ;)           

LakiLou ZSGifMan

@ZSGifMan Ale przecież każdy Rambo jaki powstał miał tą R, więc jak miało to do nich dotrzeć ;D

ZSGifMan LakiLou

@LakiLou Ja pamiętam, że przy tym ostatnim i najnowszym zarazem chyba nie do końca było to takie pewne, no i kiedy w końcu gruchnęło, że jednak będzie erka, to kamień z serca, bo nie jestem pewny, ale początkowo chcieli chyba szerszą widownię (smarkateria, gimbaza itd ;) i co za tym idzie wersja byłaby niższa i bardziej… rozmydlona :P      

Proszę czekać…