Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe wieści dotyczące serialu ''Cassian Andor'' 0

Diego Luna, odtwórca roli Cassiana Andora w nadchodzącym serialu od Disney+, w jednym ze swoich ostatnich wywiadów ujawnił nowe szczegóły dotyczące produkcji.

fot. materiały prasowe

Luna potwierdził, że zdjęcia do filmu rzeczywiście rozpoczną się jeszcze w tym roku. Do roli zostanie on także cyfrowo postarzony. Aktor zdradził także, że czytał trochę scenariusze i jest nimi bardzo podekscytowany.

Robimy to w tym roku. To się dzieje i przygotowuje się na to. Fajnie jest opowiadać historię, której znasz zakończenie. Znasz je, ale nie wiesz jak to się stało. Znów mam przed sobą wyzwanie, które jest ekscytujące.

powiedział Luna

Serial opowiadający o rebelianckim szpiegu na platformę Disney + trafić ma w przyszłym roku. Ma to być szpiegowska produkcja, ukazującą historię z czasów, kiedy to Cassian Andor był w Rebelii. Działając jako szpieg wykradł on plany Gwiazdy Śmierci.

Postać Cassiana Andora pojawiła się w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Akcja serialu rozgrywać ma się przed wydarzeniami ukazanymi w tymże widowisku. W obsadzie oprócz Luny pojawi się Alan Tudyk, odgrywający rolę droida K-2SO. Za scenariusz pierwszego odcinka serialu i reżyserię kilku odcinków odpowiadać ma Tony Gilroy, stojący za sukcesem Łotra 1. Showrunnerem projektu został amerykański producent Stephen Schiff.

Źrodło: bgr.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

john6

Okresowe podawanie informacji o tytule podkręca chęć jego zobaczenia, przypomina skąd się serial wywodzi, człowiek z ciekawości czasem zerknie to tam jeszcze mają w ofercie – reklama się kręci :) – informacja ogólna, a działa. Też czekam na serial

ana481516

O, tym artykułem przypomnieliście mi, że muszę zobaczyć Mandaloriana, dziękować :)

Proszę czekać…