24 0

Powstanie film telewizyjny będący prequelem 24 godzin.

FOX zaplanowało dwu godzinny film telewizyjny 24 godziny, który ma być prequelem opóźnianego siódmego sezonu serialu.

Stacja ogłosiła 15 maja, że zostanie wyemitowany w niedziele, 23 listopada. Przedłużony odcinek będzie dział się na kilka miesięcy przed sezonem 7, który będzie miał premierę w styczniu 2009 roku.

Fani 24 godzin są bez swojego serialu od maja 2007 roku. Przez strajk scenarzystów zrobiono tylko 8 odcinków 7 sezonu. Nie chcąc ryzykować tradycyjnej nie przerwanej emisji 24 godzin, Fox zdecydował się opóźnić cały sezon.

Na początku prequelu, Jack Bauer (Kiefer Sutherland) jest w RPA i zajmuje się międzynarodowym kryzysem. W domu, nowowybrana pani prezydent (nowa w serialu Cherry Jones) przygotowuje się do dnia inauguracji. Druga część ma być bardziej ekscytująca niż to wygląda.

Jesteśmy podekscytowani prequelem, ponieważ bada skomplikowany stan emocjonalny Jacka, a i tak ma wciąż emocje i napięcie, którego oczekują fani od 24 godzin, powiedział producent wykonawczy Howard Gordon w oświadczeniu. Zdjęcia w RPA sprawiają, że wszyscy chcemy, aby ten sezon był szczególnie zapamiętany przez fanów.

Oddani fani 24 godzin wiedzą, że zdjęcia w Afryce były wstępną, odrzuconą fabułą Siódmego Dnia. Właściwe wątki sezonu siódmego przeniosą akcje z Los Angeles do Waszyngtonu i zmuszą Bauera do działania bez wsparcia CTU. Wiadomo tylko, że kryzys na skalę krajową zgromadzi nowych członków obsady, Colm Feore, Janeane Garofalo, Annie Wersching, Jeffreya Nordling, Rhys Coiro i Johna Billingsley, a także powracających ulubieńców, Mary Lynn Rajskub i Jamesa Morrisona.

Ekipa serialu, w lutym, miała mały problem, gdy współtwórca serialu, Joel Surnow odszedł, by pracować przy innych projektach. Weteran Gordon pozostaje, by prowadzić dalej serial.

Ekipa serialu 24 godzinyEkipa serialu 24 godziny

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

MacT

Już się nie mogę doczekać zarówno filmu jak i nowego sezonu.

Proszę czekać…