Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Rosario Dawson jako Ahsoka Tano na plakacie promującym "Mandaloriana" 1

Lucasfilm wypuścił do sieci nowy plakat promujący nadchodzący odcinek serialu The Mandalorian, na którym widnieje aktorka Rosario Dawson. Wciela się ona w postać kultową dla fanów cyklu "Gwiedzne wojny" – Ahsokę Tano.

Od miesięcy mówiło się o występie Rosario Dawson w serialu The Mandalorian. Wielu mówiło głośno na temat postaci, w którą miała się wcielać jednak Walt Disney nie chciał tego potwierdzić. Po ostatnim odcinku stało się jasne, że hollywoodzka gwiazda będzie portretowała w uniwersum "Gwiezdnych wojen" jedną z najbardziej kultowych postaci ostatnich lat, czyli Ahsokę Tano.

Uwielbiam w Togrutach to, że mają na swoich twarzach te wszystkie znaki, jednak są one inne u każdej kobiety, jaką widzieliśmy. W kreskówce wygląda to niemalże, jak farba, jednak to co Filoni chciał osiągnąć, to fakt, żeby wyglądało to naturalniej.

mówiła Dawson

W tym momencie Walt Disney nie ma już problemu z promowaniem serialu za pomocą bohaterki takich produkcji, jak Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów czy Star Wars: Rebelianci. W sieci pojawił się plakat zapowiadający kolejny odcinek serialu. Możecie zobaczyć go poniżej.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Redox

Rosario Dawson jako Aszoka to świetna decyzja castingowa. Super się ją oglądało w ostanim odcinku Manda.

john6

w połowie sezonu kolejne nowinki, fajnie bo czeka się do następnego odcinka, co odcinek coś, tak po trochu aby się nie zmęczyć – byle warto było czekać na ostatni odcinek

GotenPrinceCG

oooooooo . Fajnie że Ahsoka Tano będzie w wersji aktorskiej

@GotenPrinceCG Już jest :P, w Piątek był odcinek właśnie z nią.

@Bercik022 fajnie będę musiał zobaczyć . Jeszcze nie miałem okazji zobaczyć odcinków Mandalorian bo nie wiem gdzie szukać

@GotenPrinceCG Ja korzystam z VPN Holenderskiego i daje radę by móc wykupić Disney+. Jedyny plus, że dzięki firmie w której pracuje nie muszę za niego płacić. Dokładnie chodzi o NordVPN
PS. Nie rozumiem tylko tego, że D+ nie ma w Polsce ale produkcje na platformie mają Polski dubbing i napisy do wyboru.

Redox Bercik022

@Bercik022 no niestety. Trzeba na tę platformę poczekać aż trafi do Polski tak jak przed 2015 (bodajże) rokiem trzeba było czekać na Netflixa (bez używania różnego rodzaju VPN-ów).

ar23s GotenPrinceCG

@GotenPrinceCG Już nie przeżywasz utraty multikont na pewnym portalu filmowym? Cieszę się niezmiernie.

GotenPrinceCG ar23s

@ar23s tutaj sie nie musze przejmować pewnym portalem filmowym , mam kolejne tam konto ale na razie nie wypowiadam sie na forum bo czekam na premierę diablo 4 by tam sie odzywać . Tylko nie wiadomo kiedy będzie premiera tej gry bo sam Activision Blizzard jeszcze nie podał dnia premiery . Na serio z tym pisze a nie dla żartu …. . Admin pewnego portalu dał mi spokój gdy mu wygarnąłem to '’ Z dbałością o przestrzeganie regulaminu można zrozumieć , porządek powinien być . Z drugiej strony z dbałością o przestrzeganie regulaminu NIE MOŻNA przeginać , bo to podpada pod uzależnienie od internetu ’' I przemówiło mu to do rozsądku na tyle że mi konto zostawił i zaprzestał dalszej obserwacji .

@Bercik022 orjentujesz sie ile kosztuje wykipienie D+ ??

@GotenPrinceCG 6,99 euro na NL, czyli mnie wyszło 32 zł ostatnio

@Bercik022 tania cena jak dla mnie ale poczekam aż ten kanał będzie w Polsce .

Proszę czekać…