Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Powiększa się obsada filmu ''Killers of the Flower Moon'' Martina Scorsese 0

Powiększa się obsada oczekiwanego filmu Martina Scorsese Killers of the Flower Moon. Angaże otrzymały cztery nowe osoby, które dołączyły do gwiazd takich jak Leonardo DiCaprio czy Robert De Niro.

na zdjęciu Leonardo DiCaprio, film ''Pewnego razu... w Hollywood''

Do obsady dołączyli Tatanka Means (Więzień labiryntu: Próby ognia, serial Syn), Michael Abbott Jr. (Co widać i słychać, Szept i mrok), Pat Healy (Niechciany lokator, serial Jednostka 19) i Scott Shepherd (Most szpiegów, serial Detektyw).

Means wcieli się w Johna Wrena, Abbot Jr. W Franka Smitha, a Healy w Johna Burgersa. Wszyscy trzej to agenci federalni, którzy współpracują z głównym agentem FBI Tomem White’m. Shepherd z kolei sportretuje postać Bryana Burkharta, brata Ernesta, w którego wciela się Leonardo DiCaprio.

W obsadzie filmu oprócz wyżej wspomnianych znajdują się także Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal, Cara Jade Myers, JaNae Collins, Jillian Dion, William Belleau, Louis Cancelmi, Jason Isbell i Sturgill Simpson. Autorem scenariusza do produkcji jest Eric Roth.

Killers of the Flower Moon to western, którego fabuła opiera się na powieści non-fiction Davida Granna i skupia się na morderstwach, do których dochodziło w hrabstwie Osage w stanie Oklahoma w 1920 roku. Zabójstwa rozpoczęły się po tym, jak na ziemiach należących do zabitych odkryto złoża ropy naftowej. W sprawę wmieszały się służby federalne na czele z J. Edgarem Hoover, późniejszym założycielem FBI.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…