Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Siły nieczyste znowu atakują! Zobaczcie zwiastun widowiska "Pogromcy duchów. Dziedzictwo" 2

W sieci zadebiutował nowy zwiastun wyczekiwanego widowiska Pogromcy duchów. Dziedzictwo. Siły nieczyste znowu atakują!

fragment plakatu "Pogromcy duchów. Dziedzictwo"

Kolejny rozdział oryginalnego uniwersum "Ghostbusters". Jest to jedna z najsłynniejszych serii w historii kina. Już samo logo filmu uchodzi za element popkultury i jest rozpoznawalne właściwie na całym świecie.

Za reżyserię nowej odsłony odpowiada Jason Reitman, twórca Oscarowego Juno. Co ciekawe, twórca jest synem Ivana Reitmana, autora oryginalnego filmu Pogromcy duchów z 1984 roku.

Samotna matka i jej dwoje dzieci przybywają do małego miasteczka, gdzie odkrywają tajemnicze połączenie z oryginalnymi pogromcami duchów oraz sekretny spadek, który pozostawił im dziadek.

Polska premiera filmu zaplanowana jest na 11 listopada 2021 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Redox

Wygląda trochę na bezpieczny reboot serii jak Force Awakens. Zwiastun robi wszystko dobrze i omija wszystkie problemy z wersji z 2016 r.

ar23s

Podoba mi się ten zwiastun, chociaż zalatuje nieco Stranger Things.

Bercik022

Dużo nawiązań do lat 80 jest. Widać, że mocno syn inspiruje się oryginałem swego ojca – JEST. Paul Rudd jest. Czekam mocno.

Chemas Bercik022

@Bercik022 Ja również czekam. Mam nadzieję, że doczekam się dobrej kontynuacji, jak piszesz, nawiązującej do lat osiemdziesiątych. Oby nie wyszedł taki pasztet jak z 2016 roku.

Bercik022 Chemas

@Chemas Wg. ta wersja z 2016 r. zauważyłem pewny jej fenomen, była tak fatalnie przyjęta, że studia filmowe nie za bardzo chciały robić aż takich zmian co do źródła, na którym się opierały (chodzi mi o te zmiany typu, tylko kobiety zamiast mężczyzn zamiast to po prostu wymieszać itp.). Zanim powstał ten film to dużo miało filmów właśnie iść tym śladem a tu po premierze upadło bardzo dużo projektów. Podobnom sytuację zaliczyło Ocean 8. Jak teraz by popatrzeć to na palcach jednej ręki można wyliczyć remake-y głównie kobiece, które są w produkcji.

Chemas Bercik022

@Bercik022 Bo trzeba myśleć o zrobieniu scenariusza, a nie na siłę wciskać poprawność. Wtedy wychodzi sztucznie i tyle. Zgadzam się z Tobą całkowicie.

Proszę czekać…