Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Pamela Anderson w obsadzie nowej ''Nagiej broni'' 1

Pamela Anderson, aktorka którą cały świat kojarzy z serialu Słoneczny patrol, otrzymała angaż w reboocie Nagiej broni od Paramount Pictures. Zagra u boku Liama Neesona, który przewodniczy nowej wersji tej kultowej komedii.

''Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego''

To w jaką rolę wcieli się Anderson pozostaje na razie tajemnicą, podobnie jak fabularne szczegóły reboota. Projekt nie posiada również jeszcze żadnego tytułu. Ma za to wyznaczoną datę premiery. Jest nią 18 lipca 2025 roku. Tym samym niedługo powinny rozpocząć się zdjęcia do filmu.

Film ten ma być nowoczesną wersją komedii z lat 80. XX wieku Naga broń, której reżyserem był David Zucker, a w głównego bohatera wcielał się doskonały aktor komediowy Leslie Nielsen. Akiva Schaffer wyreżyseruje film i będzie jego producentem wykonawczym. Jest on także współautorem scenariusza wraz z Danem Gregorem i Dougiem Mandem.

Oryginalny film z 1988 roku był spin-offem serialu Oddział specjalny z 1982 roku. Przedstawiał Nielsena, który ponownie wcielił się w rolę detektywa sierżanta Franka Drebina. Seria doczekała się dwóch kontynuacji. W 1991 roku wyszedł sequel Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?, a trzy lata później Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

BBi

Fajnie, stara seria jest dobra, a ta nowa może się uda.

Proszę czekać…