Mamy Conana! 0

Informacja była podawana jako prawdziwa. Okazało się, że tak nie jest i jest to tylko plotka. Zdementował ją rzecznik prasowy studia Nu Image, twierdząc, że umowy jeszcze nie podpisano.

Conan

{PIERWOTNA WIADOMOŚĆ}

Jak wiemy, prace nad Conanem ruszają już pełną parą. Niedawno ogłoszono, że Marcus Nispel (nowy Piątek 13-go) został reżyserem, więc kwestią czasu było poznanie głównego bohatera.

Został nim Roland Kickinger, polskim widzom znany z serialu Nagi Patrol.

Austriacki kulturysta grał również samego Arnolda Schwarzeneggera w biografii, See Arnold Run. A ostatnio był jego dublerem w filmie Terminator: Ocalenie, czyli widzieliśmy jego ciało z nałożoną efektami specjalnymi twarzą Arnolda.

Podobieństwo pomiędzy nimi jest wielkie. Skoro już dwukrotnie grał Arnolda Schwarzeneggera, wydaje się odpowiednim wyborem. Trudno powiedzieć, czy poradzi sobie aktorsko, ale, powiedzmy sobie to szczerze, Conan nie musi dużo grać ani mówić.

Zdjęcia rozpoczną się na jesień w Bułgarii. Jak sądzicie? Nadaje się?

Roland KickingerRoland Kickinger

Roland Kickinger i Arnold SchwarzeneggerRoland Kickinger i Arnold Schwarzenegger

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Quagmire

mam mieszane uczucia, bo z jednej strony to rzeczywiście młodszy Schwarzenegger, a z drugiej, mimo, że nie lubię szufladkować aktorów, widzę Chipa z Nagiego Patrolu…Ciekawe czy Kickinger udźwignie pierwszoplanową rolę

Proszę czekać…