Aktywność

Filmy o lesbijkach FILMY

- chorwacki "Miłe martwe dziewczyny" (do ściągnięcia po sieci krążą pod angielskim "Fine Dead Girls") – naprawdę niezły, polecam ( http://fdb.pl/f7999,MiĹ‚e,martwe,dziewczyny,(2002).html)
- "101 Reykjavik" (http://fdb.pl/f994,101,ReykjavĂ­k,(2000).html)

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

warte oglądnięcia jest honey i w rytmie hip hopu :0 polecam ;)

nagrody FDB.PL

zachwala, przecie ja nic nie zachwalam :O nie napisałam wspaniały cudowny najlepszy FW ;)
Już nie można nic napisać :(
;p

nagrody FDB.PL

> Shadowmancer o 2006-09-05 18:40:55 napisał:
>
> Eee nagrody na filmweb.pl są lepsze, tylko popatrzcie:
> http://www.filmweb.pl/TopUsers
> Pozdrawiam.

Kurcze – każdy twój post zachwala filmweb nie wiem więc co ty tu jeszcze robisz – przecież nikt nie zmusza Cię do odwiedzania tej strony :)

Pozdrawiam :)

Powrót Drużyny A

omg omg! Drużyna "A" returns,jak mi to ****** to normalnie pozabijam!!!wychowałem się na tym szicie ;]

(Część tej wypowiedzi została usunieta ze względu na wulgarny jezyk)

Step Up - Taniec zmysłów (2006)

ona to on, czego pragnie dziewczyna, mambomania, jak w niebie i tylko mnie kochaj (jak na polski to niezły) są fajne jeszcze ciasteczko jest też fajny

nagrody FDB.PL

na FW nie wiadomo jaki film dostaniemy więc mamy przynajmniej niespodziankę, fakt że czasem przykrą niespodziankę :D, ale nagród jest tam więcej i są większe szanse na ich zdobycie, a tutaj tylko 7 :( i wiadomo jaki film. Wer to jeszcze może sobie kontrolować sytuacje, a jak bym miała ochote akurat na Autostopowicza, a zwerowali by mi więcej to by mi odjechał :( . No ale ja jestem w tej komfortowej sytuacji że nie mam szans nawet na 10 miejsce :) więc luzik hehe

Jakie róznice miedzy softem v 140,a v156??? KINO DOMOWE

Witam.
Wiec wgrałem zalecany soft do Wiwy Hd 238 v 156…ale żadnej róznicy między softem v 140 który miałem do tej pory niewidzę,prócz zmiany oprawy graficznej.
Może Wy powiecie jakie są znaczące róznice.???

Z może zgadywanka? HYDE PARK

ok,postaram sie nie po twarzy:p …czy cos. no to macie zagadke:)

http://img414.imageshack.us/img414/2664/1yr3.jpg

nagrody FDB.PL

> majron o 2006-09-05 21:33:09 napisał:
>
> buahahahaha :) przepraszam nie moglem wytrzymac :) ciesze sie niezmiernie ze na
> filmwebie sa lepsze nagrody naprawde skacze wprost z radosci :) przypomne tylko
> ile filmweb dziala lat a ile fdb :) dziekuje :) pozdrawiam :)

Popieram kolegę :)

Proszę czekać…