Milla Jovovich i Sigourney Weaver. Milla za "Resident Evil" i "Resident Evil: Apokalipsa" a Sigourney za sage "Obcych".
Wczoraj wymieniłem swojego wysłużonego Belka na nowy model z USB. Pomysł podłączania odtwarzacza MP3 lub przenośnego dysku jest świetny tylko, że … to nie działa. Próbowałem z dwoma urządzeniami 1. odtwarzacz Creative Zen Micro 5gb i 2. przenośny dysk (i bank foto) Digimate III. Niestety w obu przypadkach Belek zawiesza się, przestaje reagować na pilota i przyciski. Jedyne co pozostaje to wyłączyć go "z palca". Nie bardzo wiem, co mam z tym zrobić. Wersja softu wyświetlana po naciśnięciu menu: ver160: 0206. I jeszcze jedno pytanie: co wyświetla się (przy otworzonej szufladzie) po naciśnięciu PBC? U mnie pojawia się rev11j_s18 D W. To jakiś dodatkowy opis softu?
Może ktoś biegły w temacie udzieli mi pomocy. Z góry dzięki.
U mnie działa normalnie tak jak działał w 238B. Zawsze nagrywam film z dwoma formatami napisów *.txt i *.sub i z zadnymi nie mam problemów.
Jednakże wnioskując co piszesz, powiem ci że wiwa odczytuje napisy MicroDVd czyli popularny SUB, i nie różni się on niczym innym jak znacznikami czasu {}{}.
To o czym poszesz SUB+IDX to modyfikacja SUBa, jakaś odmiana, i tego wiwa raczej nie obsłuży. Polecam Subtitle Workshop do prekonwertowania napisów.
A ja lubię ją…a wybredność powinna być używana w odpowiednich momentach.Sądząc po tytule można wywnioskować że w filmie będzie dużo miziania itp. więc ją rozumiem
Witam.
Wgrałem najnowszy zalecany soft v156,niestety problem pozostał.
Witam!
Czy którykolwiek uzytkownik Wiwki HD 238 U (USB) mógłby sie pochwalić czy działaja u niego napisy w fomacie .sub* ? (sub,idx)
Dla wyjaśnienia: Chodzi o graficzny format tych napisów. Wystepuja one wraz z plikiem idx, a cały zbiór zajmuje np kilka MB, a nie np 100 kb jak w przypadku formatu tekstowego… Napisy tego typu często występują w releasach P2P (np.grupy DIAMOND).
8/10 – The Texas Chainsaw Massacre – The Beginning to może być niezły filmik ocena 8/10
9/10 – Azjatycka wersja troszeczkę lepsza, chociaż przynajmniej tym razem amerykanie postarali się wszystkiego nie popsuc. Klatwa 2 też jest ysoko oceniana – i myslę,że nawet trochę lepsza od 1.
oczywiście Jennifer Aniston… jest po prostu słodka i przyjemnie popatrzeć na jej buźkę :-)
Proszę czekać…