Dobry filmik!! – Podobał mi się ale że jest zajebisty nie można powiedzieć!!!
Świetny film!!!! – Polecam warto oglądnąć, całkiem niezłe polewki odchodzą!!!!
Zgadzam się! Film jest THE BEST.
Ciekawy… – Swietny klimat filmu….który m.in. opowiada o tym jak zagubieni są ludzie poza granicami kraju i jak czasami wstydzą się tego kim są.Colin Farrell po prostu boski!
> Jota o 2006-08-29 15:39:38 napisał:
>
> gdzie mozna znalezc polskie napisy do tego bo nigdzie nie widzialem:D
> odcinek z tego co widzialem jest mega dobry tylko brak mi napisow:)
http://napisy.org/Szukaj.php?s=prison+break+2x2
juz sa nawet do wczorajszego odcianka :
> WojteX o 2006-08-29 14:18:40 napisał:
>
> – Ekipa się rozstaje, Michael i Lincoln idą swoją drogą a reszta swoją,
> wymieniaja sie uściskami dłoni :P
> – Lekarz przyszł dłoń T-Bagowi, nie jest ona jednak sprawna … T-Bag zabija
zeby bylo smieszniej to byl to weterynarz, wiec jak reka zadziala to bedzie cud
ogolnie odcinek miodo – widac ze po sukcesie pierwszej serii, w ktorej bylo widac oaszczednosci, druga seria jest dopieszczona.
100 % racji.Świt …z 2004 r. wymiata……miał klimat…az czuc było groze…i ta muza………..ale skoro ekipa od świtu zabrała sie za dzień…..to nic tylko czekac…a George….no coż…chłopina sie już wyeksploatował….niedługo zrobi Casablance z zombie….
Hehe… ja chodze ze szkoły do kina na każdy film: jeżeli nawet jest beznadziejny czy go oglądałam to ide również tylko po to aby nie być na lekcjach:-)
Pozdrawiam serdecznie!
Film kompletnie bez polotu,gwarantuje podobne emocje jak gra w szachy. – Lepiej oglądać proces lustracyjny gilowskiej.
Proszę czekać…