Aktywność

Posejdon (2006)

Dobry filmik!! – Podobał mi się ale że jest zajebisty nie można powiedzieć!!!

Klik: I robisz, co chcesz (2006)

Świetny film!!!! – Polecam warto oglądnąć, całkiem niezłe polewki odchodzą!!!!

Więzień nienawiści (1998)

Zgadzam się! Film jest THE BEST.

Pytając o miłość (2006)

Ciekawy… – Swietny klimat filmu….który m.in. opowiada o tym jak zagubieni są ludzie poza granicami kraju i jak czasami wstydzą się tego kim są.Colin Farrell po prostu boski!

Skazany na śmierć (2005 - 2017)

> Jota o 2006-08-29 15:39:38 napisał:
>
> gdzie mozna znalezc polskie napisy do tego bo nigdzie nie widzialem:D
> odcinek z tego co widzialem jest mega dobry tylko brak mi napisow:)

http://napisy.org/Szukaj.php?s=prison+break+2x2

juz sa nawet do wczorajszego odcianka :

http://napisy.org/Szukaj.php?s=prison+break+2x3

Skazany na śmierć (2005 - 2017)

> WojteX o 2006-08-29 14:18:40 napisał:
>
> – Ekipa się rozstaje, Michael i Lincoln idą swoją drogą a reszta swoją,
> wymieniaja sie uściskami dłoni :P
> – Lekarz przyszł dłoń T-Bagowi, nie jest ona jednak sprawna … T-Bag zabija

zeby bylo smieszniej to byl to weterynarz, wiec jak reka zadziala to bedzie cud

ogolnie odcinek miodo – widac ze po sukcesie pierwszej serii, w ktorej bylo widac oaszczednosci, druga seria jest dopieszczona.

Trochę o Diary of the Dead

100 % racji.Świt …z 2004 r. wymiata……miał klimat…az czuc było groze…i ta muza………..ale skoro ekipa od świtu zabrała sie za dzień…..to nic tylko czekac…a George….no coż…chłopina sie już wyeksploatował….niedługo zrobi Casablance z zombie….

Tygrysi konkurs zakończony!

Hehe… ja chodze ze szkoły do kina na każdy film: jeżeli nawet jest beznadziejny czy go oglądałam to ide również tylko po to aby nie być na lekcjach:-)

Pozdrawiam serdecznie!

Lot 93 (2006)

Film kompletnie bez polotu,gwarantuje podobne emocje jak gra w szachy. – Lepiej oglądać proces lustracyjny gilowskiej.

Z może zgadywanka? HYDE PARK

adax…stawiam na pijanego mistrza :p

Proszę czekać…